PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815535}
6,1 42 821
ocen
6,1 10 1 42821
4,3 30
ocen krytyków
Proceder
powrót do forum filmu Proceder

Chada

ocenił(a) film na 4

Po zwiastunie jestem pełen obaw. Mam wrażenie, że postać Tomka zostanie źle odwzorowana...

ocenił(a) film na 7
RadeMenes_69

Tego dowiemy się dopiero po premierze ;) ale co prawda to prawda - obawy można mieć. Boję się, że postać Tomka będzie filmie zbyt bardzo wybielona, i będzie pokazane to tak jakby w kryminale znalazł się przez przypadek. Trochę też wygląda to tak jakby Chada miał być przedstawiony trochę jak taka ciota bez tej takiej prawdziwie bandyckiej iskry w sobie, a bez wątpienia raper ją posiadał. ;)

Mr_Tabaca

Zgadza się, to był zwykły kryminalista.

ocenił(a) film na 7
tearofmankind

Nie nazwałbym go "zwykłym" kryminalistą, bo jednak miał swój wkład w polską kulturę hip-hop, i polską muzykę ogólnie. Bezsprzecznie miał natomiast swoje wady, które powinny być odzwierciedlone w tej produkcji. Ja osobiście słuchałem go od pierwszej legalnej płyty (Proceder 2009), miałem i mam ogromny szacunek do jego twórczości ponieważ niejednokrotnie odnajdywałem w niej siebie. Nie zmienia to jednak faktu, iż chłopak miał swoje za uszami, i nie powinien być pokazywany wyłącznie w jasnych barwach.

tearofmankind

Nie jestem jakimś fanem, ale jednak coś tam wniósł do historii rapu w Polsce, sama historia to dobry temat na film, ma potencjał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones