PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041133}

Proces diabła

The Devil on Trial
5,2 1 466
ocen
5,2 10 1 1466
Proces diabła
powrót do forum filmu Proces diabła

Jak w tytule, wyszła sprawa dla reportera zmiksowana z ukrytą prawdą okraszona Amerykańską głupota, doprawiona opisem chciwości szanownych łorenow. Prawdopodobnie można ich przyrównać do detektywa Rutkowskiego, czyt. 'da się zarobić, zgłaszam obecnosc'. Dobrą stroną, a zarazem zabójstwem programu jest najstarszy brat, demaskujący naciąganą historię. Polecam się nie nastawiać ale obejrzeć i wyrobić własne zdanie.

PawPe

To jest dokument o historii która się wydarzyła i oceniasz go na 3 bo nie spodobało ci się że ktoś z rodziny w to nie uwierzył i miał inne spojrzenie na wszystko, a dokument ujmuje wszystkie strony tej historii? Chyba nie do końca rozumiesz co to za gatunek...

ocenił(a) film na 3
Ann_12345

Dokument rangi Dlaczego ja? zrobiony w amerykańskim stylu. Masz inne zdanie i ocenę. Szanuję, ale moje jest zupełnie inne. Nie uważam się za znawcę gatunku, pisze swoją opinię. W mojej ocenie i tak zawyżonej, zawarłem sformułowanie zachęcające każdego do obejrzenia i wyrobienia własnego zdania. Pozdrawiam

PawPe

To prawda, masz prawo do własnego zdania. Moim zdaniem dokument został zrobiony nieźle, przedstawił punkty widzenia historii i każdy widz ma możliwość do wyrobienia własnej opinii. Ukazuje problem małomiasteczkowej naiwności, bezradności i to jak niektórzy ludzie mogą to wykorzystać oraz daje ciekawe spojrzenie na pewne zależności psychologiczne i podatność na sugestie ludzi.
Myślę że bardzo płytko oceniłes ten dokument.

ocenił(a) film na 2
Ann_12345

Warrenowie byli uczciwi.

PawPe

Powinieneś zagłębić temat Warrenow, to zapewne nie oszuści. Najgorzej powtarzać bez zrozumienia po innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones