plakat filmu Prostoduszny morderca

Prostoduszny morderca

Den Enfaldige mördaren
7,3 223
oceny
7,3 10 1 223
644
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":131860,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Prostoduszny+morderca-1982-131860/tv","text":"W TV"}]}
Prostoduszny morderca
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Lata trzydzieste XX wieku. Sven (Stellan Skarsgård) to młody mężczyzna, nie w pełni sprawny intelektualnie. Gdy umiera jego matka, trafia na farmę do pana Höglunda (Hans Alfredson). Wykonuje tam niemal każdy rodzaj pracy, za co nie otrzymuje wynagrodzenia, dodatkowo śpi w stajni ze zwierzętami. Wkrótce Sven poznaję jeżdżącą na wózkuLata trzydzieste XX wieku. Sven (Stellan Skarsgård) to młody mężczyzna, nie w pełni sprawny intelektualnie. Gdy umiera jego matka, trafia na farmę do pana Höglunda (Hans Alfredson). Wykonuje tam niemal każdy rodzaj pracy, za co nie otrzymuje wynagrodzenia, dodatkowo śpi w stajni ze zwierzętami. Wkrótce Sven poznaję jeżdżącą na wózku inwalidzkim Annę (Maria Johansson), której rodzina nie przystaje na traktowanie Svena przez właściciela majątku. Gdy po upokarzającym incydencie chłopak ucieka z farmy, ojciec dziewczyny przyjmuje go pod swój dach. Sven wraca do normalnego, godnego życia. Taki obrót sprawy nie podoba się majętnemu i wpływowemu Höglundowi.

Prostoduszny morderca zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.