PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795891}

Prywatna wojna

A Private War
6,3 1 923
oceny
6,3 10 1 1923
Prywatna wojna
powrót do forum filmu Prywatna wojna

Po trailerze widać że mamy kawał dobrego kina! Poza tym Rosamund w takie roli również robi wrażenie. Dlaczego nie ma żadnego info o fabule? Dystrybucji w polskich kinach? Jak to jest że tego typu filmy nominowane są do pierwszoligowych nagród, tytuły coraz częściej przewijają się w prasie a w Polsce udajemy że nich nie ma bo wolimy podniecać się Narodzinami Gwiazdy czy innymi wypromowanymi bzdetami?? Ręce opadają.

whitestripes_333

Spokojnie można ssać w HD https://yts.am/movie/a-private-war-2018

ocenił(a) film na 1
whitestripes_333

Nie warto. To plytki film, schemat za schematem. Baba puszcza sie na zachodzie, ma depresje, jedzie na wojne, wraca, puszcza sie, jedzie na wojne, wraca, puszcza sie, jedzie no i w koncu jak siedziala w siedzibie terrorystow <federacja dzihadystow w ktorej prym wiodla al kaida> to dostala bombe. Sama realiacja tez jest slaba, na poziomie gniotow netflixa a nawet gorzej.

MakoR

Zgubiłeś gdzieś kulturę. Wróć jak ją znajdziesz. O babach i puszczaniu się możesz namiętnie pisać swoim kolegom, nie mi. Nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Źle trafiłeś.

ocenił(a) film na 1
whitestripes_333

Obejrzysz film to sam zobaczysz ze moje okreslenie jest trafne :)

ocenił(a) film na 7
MakoR

Świetna recenzja i jednocześnie streszczenie fabuły. Nic dodać, nic ująć.
Osobiście całkiem nieźle mi się to oglądało, ale niestety trochę razi ta zachodnia propaganda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones