PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 020
ocen
6,8 10 1 16020
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Młodżieżowa lipa...oglądnełem na przewijaniu....

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Sam jesteś "lipa" bo jak można oceniać film przewijając go ?

ocenił(a) film na 8
porckypizgus

spokojnie, ja też oglądałem na przewijaniu i wydawał sie głupio. Obejrzałem go normalnie o okazał się bardzo dobry.

ocenił(a) film na 10
tonieja89

Zna ktos jeszcze jakies filmy z CB Radio? Oprócz "Prześladowca" i "Częstotliwość" ???????

ocenił(a) film na 2
Michal1992

Zupełnie sie zgadzam ! Moja ocena tego filmu : 2/10 ! Oglądałam wczoraj w nocy na Polasacie -naturalnie bez przewijania :) - i film okazał się okropnie przewidywalny i kiczowaty. Jeśli ktoś chce znać moje uzasadnienie tej właśnie opinii na temat rzeczonego obrazu , niech tu o tym napisze : chętnie podyskutuje na ten temat. Lecz proszę bez uszczypliwości i bluzgów...
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 10
Michal1992

jakie luje wogole z was...jak mozna ku**a ogladnac film na przewijaniu i w dodatku komentowac go...:/...filmik zawodowy daje 10 na niego bo spodobal mi sie bardzo...pozdrawiam tych ktorym tez sie spodobal...

ocenił(a) film na 2
ak47assassin

Różnie mnie już nazywano ale lujem jeszcze nigdy więc podejrzewam, że powinnam Ci za to podziękować! ;) Poza tym nie przejmuj się za bardzo tą krytyką, ciesze, że film Ci się podobał jednak ja ma na jego temat odmienne zdanie niż Ty. Prosze byś to uszanował. Natomaist ciekawa jestem co też Ci się aż tak bardzo w owym obrazie podobało?

Michal1992

Filmu nie widziałem, ale powinno być 6,21, a nie 6,2.
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones