PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Film jest bardzo głupi, jestem zaskoczony, że Dahl nakręcił coś takiego, jego wcześniejsze filmy właśnie interesującymi rozwiązaniami nadrabiały inne braki. Tutaj z logiką było bardzo nędznie, z aktorstwem nie lepiej, chwilami byłem po prostu zażenowany oglądając ten film.

ocenił(a) film na 9
Morgan_Mortimer_Graff

glupi i zenujacy jest twoj komentarz na temat tego filmu, ludzie nie czytajcie tych tanich farmazonow, bo to naprawde jeden z lepszych thrillerow ostatnich lat.

ocenił(a) film na 5
black_bastard

A właśnie to twój komentarz jest głupi i żenujący. Ja, zgadzam się z Morganem- to najsłabszy film J.Dahla. Nie do wiary, że ten znakomity reżyser, który wysmażył kilka naprawdę nietuzinkowych filmów, tym razem poszedł na łatwiznę i nakręcił coś tak płytkiego...

ocenił(a) film na 10
Jimmy

Nie wiem o co wam chodzi. Film naprawdę znakomity. Trzyma w napięciu, ma kilka zabawnych scen(naga wycieczka do sklepu), kilka szokujących(ciężarówka przejeżdżająca przez samochód z lodami), i przede wszystkim
boski Paul walker:)

ocenił(a) film na 8
Morgan_Mortimer_Graff

A napisał to gość mający w ulubionych Adolfa Hitlera co już daje do
myślenia czy owa osoba jest w stanie wypowiadać się na temat filmu skoro
nie potrafi podejść racjonalnie do rzeczywistości. Denny komentarz chorego
użytkownika.

Co do filmu to mnie bardzo się podobał. Fajny thriller który cały czas
trzyma w napięciu. Gdy oglądałem go po raz pierwszy wywarł na mnie wielkie
wrażenie. Kino drogi w najlepszej swojej formie od czasów Autostopowicza
oczywiście.

igrek5

Ten Hitler to taka pułapka na myszy, a konkretnie na tych, którzy wolą obrzucać się błotem, niż merytoryczną dyskusję. Dałem ci błotko do zabawy, możesz się nim teraz bez obaw umazać.

Za troskę o moje zdrowie psychiczne serdecznie dziękuję.

PS. A podobno o zmarłych nie mówi się źle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones