PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 15 998
ocen
6,8 10 1 15998
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

nie mogę pojąć, jak ten psychol zorientował się, kto mu taki "dowcip" zrobił...

ocenił(a) film na 8
Oliwieta

Jechał za nimi i widział, że rozmawiają przez CB akurat w czasie gdy ich słyszał. Potem się upewnił, że to oni wspominając o ich tylnym świetle.

nexxen

Prawdopodobieństwo, że będzie jechał akurat za nimi jest bardzo niskie, chociaż w sumie można tak to naciągnąć. Bardziej mnie zastanawia jak on później miał te wszystkie informacje o nich.

ocenił(a) film na 6
wersob95

Może dlatego, że złapał tą Charlotte. Mógł ją wypytać o ich imiona i różne informację.

ocenił(a) film na 6
reevox

Tylko jakim cudem wiedział że ta Charlotte ma z nimi coś wspólnego...

ocenił(a) film na 10
Oliwieta

Mi się wydaje, że namierzył ich w motelu po tym jak się umówił z Lizaczkiem i przyszedł z różowym szampanem :P
Zorientował się, że to był żart i widział jakie samochody stały na parkingu.

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Zgadzam się.Tej nocy stały na parkingu łącznie z bohaterów tylko 3 auta.Skoro to motel przy trasie to zatrzymują się raczej tylko ludzie w drodze i parkują pod swoimi drzwiami.Auto bohaterów miało charakterystyczną antenę do CB,ofiary z pokoju 17 już nie.Nie wiem jak pickup,ale najwidoczniej nie.Także logiczne było,że skoro chcą kogoś wkręcić to wybiorą pokój sąsiadujący aby jak to w tych motelach wszystko słyszeć.Po nieudanej randce nasz morderca wystarczyło,że obserwował motel.Dlatego wiedział o niedziałającej tylnej lampie.Później ich śledził i przy okazji mógł wkraść się do auta (mogło być nawet otwarte) i dowiedzieć się z pozostawionych rzeczy z kim ma do czynienia.,Dlatego później znal kilka faktów.Skoro dopiero obejrzałem pierwsza część to biorę się za następne ;)

ocenił(a) film na 10
walus1981

Druga część już dużo słabsza. Oceniłem na 5.

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Właśnie skończyłem.Zgadzam się sporo słabsza.Zastanawiam się miedzy 4 a 5.Chyba bliżej do 4 jak dla mnie.W takim przypadku ciekawe jak trzecia cześć...Chyba dziś jeszcze dam rade.

ocenił(a) film na 10
walus1981

Jeśli masz na myśli film z 2013 roku Prześladowca (Stalkers) to nie jest to kontynuacja pierwszej i drugiej części.

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Wiem.Mam na myśli Joy Ride 3 2014

ocenił(a) film na 10
walus1981

Mój ulubiony film, a ja nawet nie wiem, że jest 3 część!? Muszę koniecznie obejrzeć.
:D
Po słabej dwójce nie sądziłem, że będzie jeszcze trzecia część.

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Na końcu drugiej części ten sam kierowca otwiera drzwi dziewczynie i widać poparzoną rękę,wiec przeżył ten lot ze skarpy,choć nie wiem jak...tylko ciężarówka jest czerwona teraz.Oglądam 3 ;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
walus1981

A ja sobie obejrzę mecz Hiszpania-Chile :)

Brian_FF78

bravo chile

ocenił(a) film na 7
Brian_FF78

Chyba lepiej,że oglądałeś mecz...chyba,że też był slaby...nie pisze nic aby nie zdradzać fabuły.Ogladajcie i oceniajcie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones