PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 013
ocen
6,8 10 1 16013
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Bardzo dobry film. Trzymający w napięciu :-) Pozdrawiam mojego chłopaka, który jak ja lubi
racuchy...ale tylko ja je smażę ;-) Kocham Cię!

lubieracuchy

A polewasz je syropem klonowym ?

Jordan66

Masz chyba na myśli nalesniki ;-)

lubieracuchy

ale to już Jego działka ;-)

lubieracuchy

Ja polewam racuchy.

lubieracuchy

Też Cię będziemy kochać jak tu jakiś przepisik sypniesz na dobre racuchy:)

NastyMosquito

Na pewno nie dorównam Koleżance lubięracuchy, ale z mojego przepisu też wychodzą niezłe, a sezon bogaty w jabłka sprzyja. Tak więc np. na 2 osoby (miła kolacja) do naczynia wsypujemy 3 szklanki mąki, wbijamy 2 jajka, dodajemy łyżeczkę proszku do pieczenia, 1 cukier waniliowy, 2 łyżeczki cynamonu, duże opakowanie kefiru i wszystko razem mieszamy. Ciasto ma mieć konsystencję gęstej śmietany. Gdy jest Waszym zdaniem za gęste dolejcie trochę mleka lub nawet wody (nie zaszkodzi). Obieramy jabłka, przekrajamy na pół i usuwamy gniazda nasienne, a następnie kroimy w grube plastry. Na patelnię wlewamy olej i bardzo mocno go rozgrzewamy. Krążki jabłek moczymy w cieście i kładziemy na tłuszcz, smażymy z obu stron na złoty kolor, odsączamy tłuszcz na papierowym ręczniku, posypujemy cukrem-pudrem. Smacznego !

Contessa

A drożdzy, drożdzy nie dodajesz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones