PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 020
ocen
6,8 10 1 16020
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Mam jedno pytanie...

ocenił(a) film na 8

Mianowicie chodzi mi o scenę gdy chłopaki po wizycie na stacji benzynowej szybko się z niej ewakuują, bo myślą że gość, który do niej wszedł to Rusty Nail... Taki kolo w dlugich wąsach z pompką- uciekają na oślep w zamkniętą drogę, podchodzi właśnie ten typ z wąsami i daje Lewisowi jego Master Card. Potem widać jak odjeżdża ... I teraz moje pytanie- skoro jak się okazuje Rusty Nail był tym kolesiem, to KTO WJECHAL W JEGO FURGONETKĘ ??? i potem gonił chłopaków starym Kenworthem ??
Może czegoś nie wychwyciłem ,ale proszę o dyskusję na ten temat.

Swoją drogą film bardzo dobry, ale polecam chyba najnowszy film z Paulem Walkerem " Running Scared " - jest mega koazkiem.
pozdrawiam

staszpio

Rusty Nail nie był tym kolesiem w długich wąsach!!! Rusty wjechał w jego furgonetkę, potem po pościgu za chłopakami wrócił po ciało kolesia w długich wąsach i na końcu filmu wsadził jego ciało w ciężarówkę (oczywiście tego w filmie nie pokazali,ale każdy się tego może domyślać), która wjechała w motel. Rozumiesz? Przecież w ostatniej scenie Rusty zgłasza się przez radio i coś bełkocze o deszczu. Pamiętasz? Tak to było naprawdę.

ocenił(a) film na 8
Cineman_2

ok ok :)

i tak jeszcze raz go będę oglądał..
nie potrzebnie tyle hałasu

Cineman_2

no ok wsadzil cialo lodziarza..tylko kto do cholery w takim razie prowadzil tego trucka ktory centralnie wjechal w motel???

wlodi3

To raczej nie było zbyt trudne, bo ciężarówka jechała prosto więc wystarczyło czymś przycisnąć gaz, chociażby stopą lodziarza ;)

ocenił(a) film na 10
ann6

No dokladnie :) Ludzie tu wszystko jest jasne, proste i logiczne :)
Niechce sie chwalic ale ja majac 12-13 lat wsio skumalem :)
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones