PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Nie kapuje tego, kogo cialo policja znalazla pod koniec filmu jak wszedla do motelu i jakim cudem ten kierowca ciezarowki zyje - ogolnie na kapuje tego, ze ten co zginal w ciezarowce pracowal niby dla wytrowni lodow, jak przeciez to byl ten ich przesladowca. Wiec kto tak naprawde ich przesladowal? Kto na koncu odzywa sie w tym cb radio, przeciez ich przesladowca a on niby zginal...

p1et

Pamiętasz kolesia dostawce lodu co im karte mastercard dał no to niby on prowadził tira na końcu...

p1et

nie trudno zajarzyć , ze ten przesladowca zabil tego kolesia od loów i wsadził ciało .
i nacisnal podał pewnie polozyl jakis kamien albo co no i jechala ciezarowka ; d.
a gdy policja strzelała dobila kolecsia xD .
nie wiem jak to wytlumaczyc ale ja to tak rozumie ;d.

p1et

a moze tak weszła a nie wszedla:)

ocenił(a) film na 10
dlugi_dzony

Akurat tego kim był trup w ciężarówce nie trudno się domyślić, ale kogo znalazł policjant gdy po wejściu do pokoju w motelu powiedział "mamy trupa~"? Było to gdzieś w filmie, czy po prostu mamy się domyślsć że ten świr zabił kogoś kto miał tam pokój, albo coś?

ocenił(a) film na 8
_Candy_

To był jakiś gościu, którego tamten prześladowca zabił, chyba. Z resztą to i tak nie ma znaczenia, bo to nikt ważny ;p

ocenił(a) film na 6
_Candy_

Chodzi Ci pewnie o moment kiedy policja dopiero co przyjeżdża i wchodzi do recepcji. Tam był chyba zamordowany recepcjonista (w końcu to był psychopata - po co miał tracić forsę na pokój? ;P)

ocenił(a) film na 9
p1et

Nie ma sie co domyslać. W 40 minucie filmu widzimy tę samą rękę z paskiem i zegarkiem co w końcowej scenie. To faktycznie zamordowany kierowca ice ciężarówki.

użytkownik usunięty
p1et

Gościu w ciężarówce która uderzyła w hotel gdzie była uwięziona ta dziewczyna to zabity facio którego już trupa prześladowca wsadził do ciężarówy i ten pojechał przed siebie nie mając wpływu na to że jedzie bo trup. Proste....hihi

ocenił(a) film na 8
p1et

zalosne... po prostu zalosne.. albo sie naucz sciagac napisy albo wroc do szkoly to cie moze naucza angielskiego jak sam nie potrafisz...

ocenił(a) film na 8
p1et

"wszedla do motelu"... a potem ci beda mowic zeby nie oceniac ludzi po gramatyce....

ocenił(a) film na 8
michostr86

Hmm, sam nie wierze, ze napisalem "wszedla" ale coz, bledy (nawet takie) sie zdarzaja nieswiadomie, bo zawsze pisze poprawnie. A Ty moglbys sie nauczyc troche kultury, a nie wyzywac od razu ludzi bo nie zrozumieli czegos w filmie. Wole popelnic jeden wielki blad gramatyczny, ktorego sie teraz wstydze niz byc takim chamem jak Ty i jechac ludzi nie wiadomo za co. Jakos inni potrrafili odpowiedziec kulturalnie, jak i rowniez kulturalnie zwrocic uwage na popelniony przeze mnie blad.

ocenił(a) film na 8
p1et

moglbym... ale czasem emocje biora gore... pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
p1et

[spoiler] Ja rozumiem zakończenie w ten sposób, że w końcowych scenach atakował (np. wjechał w motel) nadal ich tytułowy prześladowca, obok w szoferce ciągle miał związaną tę uprowadzoną dziewczynę (kumpelę z akademika), a już przygotował (aby podstawić na swoje miejsce) ciało zabitego wcześniej kierowcy innej ciężarówki, ale takiej, która od razu skojarzyłaby się prześladowanym chłopakom. Policja spokojnie uznałaby sprawę za załatwioną - zabili prześladowcę, mają jego ciało, sprawa zatem zamknięta, ale chłopcy nadal by wiedzieli, że ten gość żyje i będzie nadal się mścił. Czemu o tym mieli być przekonani już po ujawnieniu dokumentów kierowcy, zabitego przez policję? Ponieważ w pierwszym pościgu ciągle uciekali przed jakąś ciężarówką z lodem, byli pewni, że to jej kierowca ich zamęcza, kierowca ten szedł za jednym z nich w sklepie na stacji benzynowej, gonił po wyjściu z niego, ścigał ich potem ślepą ulicą, w końcu dopadł i... przekazał pozostawioną przy kasie kartę, po czym wrócił do swego wozu. Wyraźnie zapadł im w pamięć jako kierowca mylnie wzięty za prześladowcę. Tak ja to odebrałam, mam nadzieję, że niczego nie pomieszałam... :) Końcówka oczywiście pozostawia otwartą furtkę i daje nadzieję widzom na ciąg dalszy. :)
Ja jestem tym filmem mocno zaskoczona, spodziewałam się beznadziejnego badziewia, a tu taki dobry thriller! :) Bardzo realistycznie nakręcony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones