PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Na nudny wieczór

ocenił(a) film na 5

Film powiela pomysły użyte już wcześniej w innych filmach. Mnie nieco kojarzy się z "Pojedynkiem na szosie", "Autostopowiczem", ale tak czy siak - do obu tych filmów mu jeszcze sporo brakuje. Oglądać tylko gdy nie ma za bardzo niczego innego do wyboru.

ocenił(a) film na 6
Yancy

Prześladowca, a jego poprzednicy
Absolutnie dobre masz skojarzenia ;)
Ja nazwałbym to bardziej ostro, to znaczy że twórca scenariuszu zbyt wiele zapożyczył zarówno z "Pojedynku Na Szosie", jak i z "Autostopowicza". Może to tylko chęć osiągnięcia łatwego sukcesu na podstawie doskonałych filmów, tak szeroko dziś rozpowszechniona... :( Miejmy nadzieję że nie.
Ogólnie moja ocena, to 6: film nie jest rewelacyjny, stoi kawałek ponad przeciętność.
Polecam każdemu, kto nie widział "Pojedynku Na Szosie" ani "Autostopowicza", gdyż w przeciwnym razie może trochę się wynudzić i ujrzeć znane motywy (tak jak ja), a oba ww filmy naprawdę gorąco polecam każdemu :)

ocenił(a) film na 9
Grzechu_3

skojarzenia
jasne, że są ale film jest troche inny i zobaczcie jak zagrała w nim muzyka ;)) film jest utrzymany w konwencji wyżej wymienionych ale mimo wszystko jest inny, mnie się podobał i trzymał mnie w napięciu !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones