PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Za 21 minut na naszyk kochanym Polsacie ;D hehe mam nadzieje, że chociaż jeden film obejrzę tam przed kompletnym znużeniem od reklam sławą owianych Polstatowskich ; D . A teraz zmianka o filmie.., jest w moich ulubionych bo naprawdę z takiej obsady - gdzie jeden aktor specjalizuje się w komediach a drugi w filmach akcji typu "za szybcy..." został zrobiony bardzo dobry thriller..a wiec 3majcie kciuki abym nie zasnął od reklamy maści na zatykające się pory. Życze takiego samego tym co są przed seansem ;p Pozdrawiam.

mnich_8

Cóż co najmniej 60 minut do tych ustawowych 97 doliczyc trzeba:)

mnich_8

haha już 23.02 a jeszcze układy lecą. Oto Polsat- masakra. Za jakieś 20 minut, po reklamach poleci....

ocenił(a) film na 8
pokrowiec

23:25 pierwsza reklama, no cóż zrobiłem sobie kawę i będę baaardzo cierpliwiwy ;p

mnich_8

taka reklama psuję klimat filmu... ale z braku laku w tv, dobre i to :) a co do filmu to nawet ciekawie się zaczął :P

ocenił(a) film na 8
uzi88

Reklama nr 2 ; d. No dokładnie, chociaż Polsat staram się omijać szerokim łukiem ;), ale dla "Prześladowcy się poswięce" ;)

uzi88

a co to jest lak? i napiszcie mi skad bo juz dawno ogladalem ten film i nie pamietam czy nawet wtedy na to wpdalem, skad zardzewiały gwóźdź/ kizior wiedzial ktorym samochodem ci dwaj jechali. jak on ich znalazł po tym incydencie w motelu co gosciowi zuchwe wyrwał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones