PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

Właśnie skończyłem oglądac film Prześladowca. Muszę przyznac, że zrobił na mnie duże wrażenie, ponieważ w przeciwieństwie do wielu filmów typu "akcja", naprawde trzyma w napięciu, a na końcu nie wiemy do końca kim był Rusty. Stworzyłem więc temat, aby razem z Wami poszukac ciekawych sugestii :)Mi przychodzą do głowy tylko dwie osoby, które mogłyby nimi byc, aczkolwiek to też nie do końca tutaj pasuje. Pierwszą z nich jest policjant, który zatrzymał Lewisa w drodze po brata, ponieważ to on jako jedyna osoba w filmie mówił o rozbitym świetle w wozie Lewisa ( głos w CB mówił o tym, że chyba jednak powinni naprawic to światłl ). Drugą bardziej pasującą alternatywą jest dla mnie sam monter CB radia. Mógł wiedziec to wszystko z rozmów na stacji między dwoma bracmi. ( z tego co rozmawiał z Fullerem dowiadujemy się, że wyrzucili go z jakiejś firmy cy coś w tym stylu ). Macie jakieś inne sugestie? :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones