PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

chociaż nie za bardzo kapczę końcówkę filmu. Kto był kim ;)

ocenił(a) film na 7
Kornela

Psychopata przeżył i pojechał w swoją stronę. Za kierownicą tira znaleźli zamordowanego dostawcę lodów (który, jak pewnie pamiętasz, na stacji benzynowej śmiertelnie przestraszył braci, po czym okazało się, że chciał im tylko oddać kartę).

ocenił(a) film na 9
Kornela

Na końcu widać rękę zamordowanego wcześniej kierowcy chłodni (widać po pasku i zegarku 40 minuta filmu dla porównania). Poza nim, w kabinie ich koleżanka, która została porwana.

ocenił(a) film na 7
Kornela

No fajny był ten film ;) kilku miejscach miałam niezłego pietra...
z tą końcówka to na początku też nie mogłam zajarzyć ale w końcu sie kapłam, że ten kierowca-psychopata żyje...w 2 części będzie ścigał kogo innego ;)

ocenił(a) film na 10
Kornela

dokładnie. ;d boski film. ;d
też nie kapowałam. ;d

ocenił(a) film na 9
electroxmonster

mi film również się podobał całkiem dobrze trzymał w napięciu :-)

ocenił(a) film na 8
Kornela

stary albo sie naucz napisy sciagac albo angielskiego... bo jak sie czyta o takich problemach jak twoje przy tak banalnych filmach jak ten to czlowiek zmienia zdanie na temat takich dwoch slowek ktore w kolko wyplywaja przed wyborami...

ocenił(a) film na 8
michostr86

tak sobie patrze patrze ile ludzi nie rozumie zakonczenia i nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... ogladali wersje po chinsku czy co ?

ocenił(a) film na 6
michostr86

Dokładnie. Ja rozumiem, że jedna osoba mogła nie zrozumieć tego, kim był ten zabity, bo np.oglądała od połowy albo się nie wczuła, ale jak można nie wiedzieć, czy psychopata przeżył, czy nie, skoro potem do nich dzwoni do karetki bodajże.

ocenił(a) film na 8
Kornela

Tak, bardzo dobry film. Okrutnie torturował moje paznokcie i ogólnie trzymał w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones