PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31418}

Prześladowca

Joy Ride
6,8 16 014
ocen
6,8 10 1 16014
6,0 5
ocen krytyków
Prześladowca
powrót do forum filmu Prześladowca

rec

ocenił(a) film na 9

Alez znakomity thriller w konwencji kina drogi. Widac ze John Dahl odrobil lekcje ze Spielberga i jego "Pojedynku na szosie" :)
Zreszta rezyser ma juz na swoim koncie pare udanych thrillerow ("Red Rock West", "Podwojna swiadomosc czy "Kill Me Again").
Ale tutaj naprawde jest wyczuwalny suspens. Choc z poczatku sie na to nie zapowiada - bardziej przypomina kolejny typowy 'mlodziezowy' filmik (na szczescie tak nie jest). Dwoch braci, podrozujacych bezdrozami Ameryki, postanawia sobie zakpic przez CB-Radio z pewnego kolesia. Nie wiedza jednak, ze kierowca olbrzymiego tira calkiem normalny to nie jest i ze z pozoru niewinny zart moze doprowadzic do tragedii. Steve Zahn jak zwykle w dobrej formie, milo tez zobaczyc na ekranie mlodziutka Leelee Sobieski, ktorej wrozy sie kariere na miare Helen Hunt.
Cholera, musze teraz dorwac wersje DVD, na krorej znajduje sie w bonusach m.inn prawie 30minutowe alternatywne zakonczenie.
Polecam!

użytkownik usunięty
Grail

Mi też sie bardzo podobał...
Przed pokazam FilmWebu starałem się unikać jak ognia jakichkolwiek informacji o filmie, nie byłem więc nastawiony ani negatywnie ani pozytywnie... Wiem że jest cała masa dużo lepszych filmów, ale PRZEŚLADOWCA ma jednak to COŚ, mimo znakomitych poprzedników Pojedynek na Szosie i Autostopowicz.

ocenił(a) film na 9

:))
no a już się zaczynałam zastanawiać , czy tylko mi się ten film podobał, bo mi podobał się bardzo i do licha może postawmy go obok inych 'wielkich' thillerów na drodze a nie za nimi....... bo film jest tego wart!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones