PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446446}

Przebłysk geniuszu

Flash of Genius
6,8 4 095
ocen
6,8 10 1 4095
Przebłysk geniuszu
powrót do forum filmu Przebłysk geniuszu

Film z pewnością godny polecenia. Przedstawia historię wzruszającą, opartą
na faktach. I to wg mnie na plus.
Ale... brakuje mi czegoś w zakończeniu. Mianowicie czy żona wróciła do
Roberta? Po raz ostatni widzimy ją w sądzie, gdzie bez znaczących słów
zostawia Roberta z przyjaciółmi. Film kończy się sceną w restauracji, w
której Robert pojawił się z dziećmi.

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, czy coś przeoczyłam? :D
Bo moim zdaniem, w filmie nie jest powiedziane, czy żona wróciła do
Roberta.

Lauren1

A podobno kobiety są subtelne...
To była mniej niż subtelna sugestia, że ich droga nie jest już wspólna.

użytkownik usunięty
Lauren1

No to nawet nie było AŻ tak subtelne ukazanie tego, że jednak nie będą razem.

ocenił(a) film na 7
Lauren1

Facet dostał 10 milionów, a ona go olała - na pewno puszczała się już wtedy komuś innemu. Zresztą jej córka to powiedziała wcześniej.

ocenił(a) film na 6
spiewaq

Facet cierpi w milczeniu, a baba zawsze idzie się "pocieszyć", jak ją zaswędzi. Życie.

ocenił(a) film na 7
Lauren1

przypominasz sobie sytuację gdy jego córka mówi mu, że mineło już 4 lata? nie jest to jednoznaczna odpowiedź jednak w tej sytuacji jest to odpowiedź oczywista. sprawa w sądzie scena kończąca kiedy Phyllis Kearns podchodzi niejako tylko z gratulacjami (już po przyjacielsku) dla Boba bo para rozstaje się już wcześniej, gdy Phyllis nie ma sił walczyć wspólnie z Bobem.

film przewidywalny, ale trudne historie oparte o fakty autentyczne często takie są. 7/10

ocenił(a) film na 7
Lauren1

Rozwiedli się, bo ona nie była w stanie udźwignąć stresu związanego z ciągnącą się latami sprawą.
Kearns pokazał swój wynalazek Fordowi w 1965 roku, w 1969 wycieraczki pojawiły się w seryjnej produkcji, a dopiero w 1978 roku sad zajął się sprawą - jej finał miał miejsce w 1990r. Sprawa przeciwko Chryslerowi, której w filmie już nie pokazano, ciągnęła się w latach 1982–1992.
Facet stracił ponad 20 lat życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones