PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815301}

Przebiegły złodziej

Un beau voyou
4,8 364
oceny
4,8 10 1 364
Przebiegły złodziej
powrót do forum filmu Przebiegły złodziej

Półtora roku po premierze, film był szeroko dostępny i owszem, jest dopisany do bazy FilmWeb, ale obsada, to spisana chyba z pamięci. Nawet Pudelki i inne TVmagazyny pokazują więcej danych w zapowiedziach telewizyjnych. Np jedną z dwóch głównych ról odtwarza Swann Arlaud, a na Filmweb.pl nie ma go w obsadzie, choć wyraźnie jego nazwisko widać z plakatu. Ktoś powie, wszystkiego nie da rady zrobić wąska grupa ludzi... Rozumiem, ale próbowałem kilka razy sam uzupełniać różne materiały, i co? Kicha... Mimo, że łatwo mnie sprawdzić, mam swoją długą historię na Filmwebie, wszystkie dodane przez mnie uzupełnienia przeleżały kilka miesięcy w kolejce do weryfikacji, a potem, zgrabnie i szybko je usunięto... Więc o co chodzi?

ocenił(a) film na 6
misiek_maciek_2

He, he, he, jakbym przeżywał deja vu. Też próbowałem coś pododawać tu i tam do bazy danych. Troszkę się nawet napracowałem przy tym i... wszystko poszło do kosza za jakiś czas. Administratorzy nie dodali żadnego wyszukanego przeze mnie plakatu, ani jednego opisu, itd, mimo, że robota byłą zrobiona porządnie. Nikt się nie odezwał, po prostu po pewnym czasie wywalono wszystko z kolejki oczekiwania i już...

misiek_maciek_2

https://www.imdb.com/title/tt7458798/

misiek_maciek_2

Przechodziłem to samo, szkoda nafty. Ten portal prowadzony jest przez bandę zadufanych ignorantów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones