PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797588}

Przedszkolanka

The Kindergarten Teacher
6,7 9 781
ocen
6,7 10 1 9781
7,0 26
ocen krytyków
Przedszkolanka
powrót do forum filmu Przedszkolanka

Jestem ignorantem i zasnęłam w pewnym momencie. Nie wiem czemu nasza wrażliwa bohaterka się zwolniła z przedszkola? Kazali jej czy sama się zwolniła?

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Nikt nie kazał jej się zwalniać, coś jej odbiło - porwała dziecko i wywiozła gdzieś pod Kanadę.

ocenił(a) film na 5
Zuzhet88

Tu już się obudziłam i ta końcówka nawet była ciekawa. Kobieta miała problem ze sobą, to pewne. Może była nadwrażliwa, ale jednak są jakieś granice. Dla mnie to w ogóle film o tej kobiecie, a nie dziecku.
Dzięki.

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Tak, było coś z nią nie tak już od początku filmu, bo kto normalny kradnie wiersze kilkulatkowi? :) Ja skłaniam się ku teorii, że ten dzieciak wcale takim geniuszem nie był. Był inteligentny i może i miał jakiś talent, ale ona wszystko wyolbrzymiła i przeniosła swoje niespełnione marzenia o byciu wielką artystką na niego.

ocenił(a) film na 5
Zuzhet88

To prawda. Ona była byc może nadwrażliwa... w pewnym momencie jednak ta relacja z dzieckiem stała się dla mnie lekko chora. Ona zaczęła w nim widziec romantycznego mężczyznę piszącego (co prawda to prawda nie aż tak wybitne) wiersze.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Zwykle w ogóle nie przemawiają do mnie wiersze czy mglista poezja, ale ten ostatni, wyrecytowany przez chłopca na plaży, jakoś mnie poruszył. Zdecydowanie był najlepszy ze wszystkich. ;)

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

Film o kobiecie, a nie tym dziecku - sam tytuł na to wskazuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones