PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320043}

Przejście

Boarding Gate
4,8 359
ocen
4,8 10 1 359
6,3 3
oceny krytyków
Przejście
powrót do forum filmu Przejście

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 3

Totalne nieporozumienie. Flaki z olejem, że tak powiem. Nic się nie dzieje i takie to jakoś rozlazłe. Kupy się nie trzyma a do tego te śmieszne teksty typu (wyrywam z kontekstu):
- A czy wiesz dlaczego to robiłam?
- Nie.
- Bo cię kochałam.
Aż mdli człowieka. Zwabiła mnie Asia Argento (pociągająca może i jest ale w tym filmie wyglądała jakby ciągle była na prochach) i Michael Madsen który, co jak co ale filmów dobierać nie potrafi (albo innych propozycji nie ma - bo dobrym aktorem to bym go nie nazwał). Generalnie to wiem, że nic konkretnego tutaj nie napisałem ale powód jest taki, że naprawdę nie warto ścierać klawiatury;) i basta. Oceniać nie będę bo nawet do końca seansu nie dotrwałem (każdy ma swoje nieprzekraczalne granice) jednak na nic więcej poza 3/10 to obraz nie zasługuje.

bonusx

A wiesz może gdzie go znajdę?

ocenił(a) film na 3
Madream

Zaglądnij na "gryzonia"

bonusx

Dzięki, znalazłam już :)

bonusx

Zgadzam się. Michaela Madsena wzięli chyba tylko by nazwiskiem przyciągnął ludzi do kina. W czasie swojego 50 minutowego występu potrafi zanudzić gadką na amen. Od mniej więcej godziny jest lekki zryw akcji, ale generalnie odradzam oglądać tego dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones