Przeklęta

Cursed

2005 1 godz. 39 min.
4,8 11 286
ocen
4,8 10 1 11286
2 242
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":2}
powrót do forum filmu Przeklęta
  • skibaa10 ocenił(a) ten film na: 7

Nawet ciekawy horror o dziewczynie i jego bracie, którzy zostali zarażeni klątwą, po tym jak zostali zaatakowani przez wilkołaka.

• TomsonXD ocenił(a) ten film na: 1

skibaa10 Widocznie innych horrorów nie oglądałeś skoro tak twierdzisz i skąd w ogóle taka zawyżona ocena? Film to totalna porażka niewarta obejrzenia, a obejrzałem go dlatego bo opis filmu był zachęcający, że świetnego reżysera i że ten film jest jego najlepszym dziełem a tutaj gówno prawda. Właśnie przez takie zachęcające opisy jak twój ludzie tracą czas na beznadziejne gnioty z gatunku horrorów.

Obejrzyj sobie lepiej horrory "The Conjuring" albo "Grave Encounters", "Noc żywych trupów" jest nawet milion razy lepszy od tego czegoś i zmień ocenę tego badziewia bo srogo ją zawyżyłeś.

• skibaa10 ocenił(a) ten film na: 7

TomsonXD Mi się podobał. Nikt nie każe ci czytać opinii. :-p A te filmy, które podałeś też oglądałem. :-p

• TomsonXD Obejrzałam ponad 400 horrorów w tym wszystkie jakie wymieniłaś/łeś. Nadal oceniam ten na 7. Kino Cravena trzeba po prostu lubić, ale widzę, że ty zbyt dużo na ten temat wiedzieć nie możesz, skoro nie doceniasz tak dobrej jego produkcji.

• TomsonXD ocenił(a) ten film na: 1

InuSama Nie wiem czy oglądałem inne jego horrory, ale ten ze zbyt wielu powodów wygląda mi na totalne dno. Swojej oceny nie potrafię i nie chcę nawet zmieniać. Zdecydowanie szkoda mi czasu na "takie" filmy.

• TomsonXD No cóż, są gusta i gusciki. pozdrawiam ;p