PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 075
ocen
4,8 10 1 12075
3,8 5
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Nawet ciekawy horror o dziewczynie i jego bracie, którzy zostali zarażeni klątwą, po tym jak zostali zaatakowani przez wilkołaka.

ocenił(a) film na 1
skibaa10

Widocznie innych horrorów nie oglądałeś skoro tak twierdzisz i skąd w ogóle taka zawyżona ocena? Film to totalna porażka niewarta obejrzenia, a obejrzałem go dlatego bo opis filmu był zachęcający, że świetnego reżysera i że ten film jest jego najlepszym dziełem a tutaj gówno prawda. Właśnie przez takie zachęcające opisy jak twój ludzie tracą czas na beznadziejne gnioty z gatunku horrorów.

Obejrzyj sobie lepiej horrory "The Conjuring" albo "Grave Encounters", "Noc żywych trupów" jest nawet milion razy lepszy od tego czegoś i zmień ocenę tego badziewia bo srogo ją zawyżyłeś.

ocenił(a) film na 7
TomsonXD

Mi się podobał. Nikt nie każe ci czytać opinii. :-p A te filmy, które podałeś też oglądałem. :-p

TomsonXD

Obejrzałam ponad 400 horrorów w tym wszystkie jakie wymieniłaś/łeś. Nadal oceniam ten na 7. Kino Cravena trzeba po prostu lubić, ale widzę, że ty zbyt dużo na ten temat wiedzieć nie możesz, skoro nie doceniasz tak dobrej jego produkcji.

ocenił(a) film na 1
InuSama

Nie wiem czy oglądałem inne jego horrory, ale ten ze zbyt wielu powodów wygląda mi na totalne dno. Swojej oceny nie potrafię i nie chcę nawet zmieniać. Zdecydowanie szkoda mi czasu na "takie" filmy.

TomsonXD

No cóż, są gusta i gusciki. pozdrawiam ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones