PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118830}

Przeklęty Amsterdam

Amsterdamned
6,1 376
ocen
6,1 10 1 376
Przeklęty Amsterdam
powrót do forum filmu Przeklęty Amsterdam

Bardzo klimatyczny horror... Sam poczatek filmu to majstersztyk , te ujęcia z wody, mroczna muzyka, coś pięknęgo po prostu. Postać mordercy oryginalna, nie widziałem wcześniej nurka-mordercy :D
Sporą dawkę humoru również mozna tu również znaleźć a także jest coś dla fanów sensacji (scena pościgu na motorówkach, normalnie jak z Micro Machines hehehe) Sam film przypominał mi nieco stare włoskie horrory, głownie przez postać mordercy , sposób kręcenia (widac przeważnie tylko ręce mordercy) no i muzykę, czasem mroczną, czasem elektroniczną...
Polecam ten egoztyczny horrorek z kraju, gdzie filmy grozy nie powstają zbyt często a szkoda bo przecież oprócz tego wspaniały był film SPOORLOOS, a z nowej fali holendrskiego kina to SL8N8. Niech kręcą więcej bo nieźle im to wychodzi (nie to co nam Polaczkom - LEGENDA czy PORA MROKU :D :D)

ocenił(a) film na 6
T_M_K

Horror ? Film typowo kryminalny z nutką grozy. Postać mordercy... troszkę tajemnicza a pod koniec się dowiadujemy kim on jest to cały jego czar pryska. Postać totalnie nadmuchana. Napalałem się na ten film przez długi okres ale się zawiodłem. Pościg w motorówkach.... Troszkę lipna. Zdecydowanie lepsza w JB - Live And Let Die. W pewnych momentach troszkę nudzi. Wątek miłosny - lipa straszna. Do tego scena w której killer dostaje kulę w łeb i później żyje dalej, bez żadnego szwanku..... Miało być groźnie ale końcówka totalnie mnie ostudziła. 6/10

ocenił(a) film na 6
T_M_K

Pojechałeś... Giallo? No proszę cię. Ten film się nie umywa do Giallo. Początek fajny, ale później wieje sztampą na kilometr. I dokładnie tak jak napisał Vomit. Rozwiązanie zagadki nie jest najlepiej rozwiązane. Szkoda.

A, z tego filmu taki horror jak z koziego zadka trąbka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones