PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 320
ocen
8,0 10 1 258320
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

7/10

ocenił(a) film na 7

Na minus:
1. 'groźne monologi',
2. Cegłówka - żaden z niego czarny charakter, nie dźwignął roli,
3. monolog Tony'ego w barze,
4. zażenowanie, nuda i zmęczenie towarzyszące przez większość seansu,
5. Pitt nie pasował do roli,
6. Borys i ruski wątek,
7. muzyka bądź też jej brak,

Na plus:
8. wątek cygański,
9. murzyni i pies,
10. Statham i Graham,
11. Avi, Łebski Doug i wątek żydowski,
12. fabuła i zwroty akcji.

Więcej niż 7/10 nie będzie.

ocenił(a) film na 9
flowserve

Na pewno nie zgodziłbym się z tym o Bradzie Picie- jak dla mnie świetna rola i jeden z głównych plusów filmu.

użytkownik usunięty
sammerro

Ja tez. Pitt ukradl caly film pozostałym

ocenił(a) film na 9
flowserve

Też sądzę że Brad pasował idealnie !

ocenił(a) film na 9
flowserve

Jeśli Pitt nie pasował do roli cygana to można by powiedzieć, że nikt nie pasował do swojej roli

ocenił(a) film na 7
flowserve

tak jak Chuck Norris gdzie nie zagra to gra Chucka Norrisa tak Brad Pitt był Bradem Pittem, zbyt znana twarz, zwlaszcza ze reszta cyganow wyglada zupelnie inaczej, nie pasowal tam

ocenił(a) film na 8
flowserve

idealnie pasował. Moim zdaniem "buźka Brada Pitta" to stereotyp i to, że zawsze gra tak samo. Moim zdaniem jest jednym z lepszych aktorów. Weźmy na przykład "Snatch", "Joe Black", "Bękarty Wojny", "Moneyball", "Ocean's Eleven" etc.

ocenił(a) film na 9
flowserve

a jak wyglądaja cyganie w Wielkiej Brytani? Wlasnie tak jak w tym filmie:) Nie wszyscy ale wielu.

ocenił(a) film na 8
flowserve

A ja zupełnie inaczej odebrałam ten film, to co dla ciebie minusem dla ciebie było plusem dla mnie.

1. 'groźne dialogi' kojarzą mi się z 'groźnymi dialogami' z filmów lubaszenki, które dodają humoru takim filmom.
2. Cegłówka, wcale według mnie nie miał być takim czystym czarnym charakterem. Szczerze mówiąc przez cały film czekałam aż ktoś go wyroluje. Że znajdzie się takie Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, który jest szefem wszystkich szefów. Moim zdaniem swoją rolę odegrał znakomicie. Dla mnie specjalnie był takim pozerem.
3. i 4. przypuszczalnie nie przypadł Ci do gustu klimat filmu.
5. a dla mnie pasował bardzo. powiedziałabym nawet, że ta rola udowodniła po raz kolejny, że jest bardzo wszechstronny. Porównując na przykład jego rolę w Meet Joe Black i tą tutaj to masz wykreowane totalnie różne postacie. Zresztą za każdym razem widać, że stara się stworzyć kogoś innego. Może nie należę do grona piszczących na jego widok fanek, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dobrym aktorem.
6. a ja lubię jak wcinają ruskie wątki. Zresztą bardzo mi się podoba, że ten film jest taki przerysowany. Wrzucają tu wszystkich do jednego kotła : żydów, rusków, murzynów, białych, głupich, mądrych, twardych i udających twardych. Taki totalny groch z kapustą.
7. i punkt, który najbardziej mnie zdziwił, bo cały czas zwracałam uwagę podczas filmu, że przewija się całkiem miła muzyka w tle. czasem przypominająca troszkę ojca chrzestnego, czasem jamajskie klimaty i wiem, że na pewno przymierzę się do soundtracka (:

ocenił(a) film na 10
SanchoPansa

idealnie mu odp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
flowserve

*** 9. murzyni i pies ***

- dla mnie motyw psa mógłby jeszcze bardziej rozwinięty ... ale i tak powala !!! oczywiście wraz z czarnymi właścicielami ... !!!

flowserve

slaba prowokacja.

ocenił(a) film na 10
flowserve

zażenowanie :D ?? filmu, na którym się jest zażenowanym nie ocenia się na 7/10... taka ocena to takie mocne 4+ :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones