PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 290
ocen
8,0 10 1 258290
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

Po pierwsze przepraszam ale musze troche skrytykowac poprzednie wypowiedzi.Ludzie o co wam chodzi,jedni(przewaznie kolesie) uznali ze to niezle mordobicie-eXtra tak dalej chodzcie na filmy z Segalem i innymi tworami "amerykanskiego" kina, no i inne glosy ze film zbyt zbrutalizowany i inne pierdy(zero obiektywnego spojrzenia TO BYLA PARODIA BRUTALIZACJI TAK CIEZKO KUMAC), pozostale uwagi bardzo dojrzale-szacuneczek.
No dobra moim zdaniem to niewiarygodne europejskie kino inne ujecie sensacji i humoru (niz hamburgery z ameryki-oczywiscie nie jestem taki tendencyjny amerykanie takze nakrecili kilka niezapomnianych pozycji za co ich szanuje,ale cala reszta to kasa kasa kasa kasa kasa i komercja ).Zawsze bylem przeciwnikiem dwu krotnego chodzenia na filmy do kina TU zlamalem zasade,dawno nie widzialem tak rozbudowanej fabuly,rytmu i obrazu,dla mnie to inteligentne (choc nie zawsze) poczucie humoru i duza dawka emocji i zaskoczenia.Tak film wywarl na mnie piorunujace wrazenie mdzn dlatego ze zmusza do myslenia, dlugo na cos takiego czekalem w moim osobistym rankingu film uzyskal 10 pkt. zobaczymy za jakis czas...moze znowu mnie czyms zaskocza(rezyserzy oczywiscie)
Dziekuje pozdro Lehoo(sorki jezeli kogos urazilem)


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones