PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 320
ocen
8,0 10 1 258320
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

kiepski film

ocenił(a) film na 3

3/10, nie polecam

ocenił(a) film na 9
MsSeeQ

Jakieś uzasadnienie?

ocenił(a) film na 3
Achelon

nie lubię filmów sensacyjnych, a poza tym film jako film mi się nie podobał. Zbyt zawiły.

ocenił(a) film na 9
MsSeeQ

Aha, więc tak

ocenił(a) film na 9
MsSeeQ

ojoj<ściana>

ocenił(a) film na 10
gohamm

Zbyt zawiły? A może nie jesteś po prostu na tyle bystry aby ogarnąć całą fabułę? Właśnie te zawiłości w filmie są najlepsze. :]

POZDRAWIAM!

ocenił(a) film na 9
Froogo

to nie do mnie
źle podpiąłeś

ocenił(a) film na 10
gohamm

ajć wybacz, no tak to miało być do MsSeeQ. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 10
MsSeeQ

Zbyt zawiły? A może nie jesteś po prostu na tyle bystry aby ogarnąć całą fabułę? Właśnie te zawiłości w filmie są najlepsze. :]

POZDRAWIAM!

ocenił(a) film na 3
Froogo

nienawidzę jak ktoś ocenia nie film lecz kogoś. Człowieku spójrz najpierw na siebie a potem stwierdzaj kto jest bystry a kto nie!
POZDRAWIAM?

ocenił(a) film na 8
Froogo

Froogo ma racje ,film ma ponad 8 Ty piszesz kiepski,nie wszystkim wszystko sie podoba ale nie trzeba pisac pierdoł zeby tu błysnąc,tez pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
MsSeeQ

Dałem 3/10, choć zastanawiałem się nad 2.
Film beznadziejny! Jestem zaskoczony, że stoi w rankingu tak wysoko i Filmweb go poleca.
Oglądałem go już jakiś czas temu, więc nie jestem na świeżo, ale zrobił na mnie wrażenie filmu chaotycznego.
Grają dobrzy aktorzy, ale scenariusz to jakaś pomyłka. Takie moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
dariusgromnicki

fantastycznie, że się tym z nami podzieliłeś, czuję się ubogacony Twoją wypowiedzią:)

ocenił(a) film na 1
dariusgromnicki

Myślę podobnie, niestety na Filmwebie film ten ma ogromne grono wiernych obrońców, którzy jednego złego złowa nie dadzą na niego powiedzieć.
Widzę też, że ludzie, ktôrych ten film nie zachwycił nie piszą komentarzy, żeby nie narazić się na bezpośrednie, często chamske ataki ''obrońców''.

ocenił(a) film na 9
teddy_b

A mi się podobał, wszystko jakoś zrozumiałem, a chaos w akcji tylko na plus, świetna komedia kryminalna :) Polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones