PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 320
ocen
8,0 10 1 258320
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

podobne

ocenił(a) film na 10

Jeśli znacie jakieś podobne filmy wpisujcie tytuły :)

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

Lock, Stock and Two Smoking Barrels :)

użytkownik usunięty
Tomaszewsky

haha popieram. Mistrzostwo świata :) jeszcze bym dodał Rock'N'Rolla i kilka innych wymienionych przez kolegów i koleżanki :)

Tomaszewsky

http://www.filmypodobnedo.pl/Przekret/

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

Lucky number seven

ocenił(a) film na 8
tomek3223

Lucky number Slevin ;)

ocenił(a) film na 7
pauli05

Ja bym dodał Przekręt Doskonały...

ocenił(a) film na 10
bercik_filmweb

Pozostałe filmy Guy'a Ritchie, ale nie aż tak dobre: Rock'Rolla, Porachunki. W podobnym klimacie Hot Fuzz, Ostre psy..

ocenił(a) film na 8
Springbok

Hot Fuzz? Serio?

ocenił(a) film na 10
Bzium_4

Rozumiem, że Ty tak tak nie uważasz? Ja pewne podobieństwa odczuwam głównie w stylu dialogów, typowych dla humoru brytyjskiego . Chodź oczywiście Przekręt dużo lepszy.

ocenił(a) film na 8
Springbok

To tak samo, jakbyś postawił obok siebie Killera i Psy. W obu są genialne dialogi, chaakterystyczne dla polskiego poczucia humoru. Ale gdy ktoś by mnie prosił bym mu polecił coś w deseń któregoś z nich, to na pewno nie padłoby na pierwszy lub drugi tytuł powyżej. No offence, ale rozumiesz pointę, nie?

Święci z Bostonu, o. Mimo, że niebrytyjski ;)

ocenił(a) film na 10
Bzium_4

Podobne to bardzo szerokie pojęcie. Gdyby wszyscy myśleli tak samo życie byłoby piekielnie nudne. No offence.

Bzium_4

Zależy czy mam ochote na komedie czy na krawą strzelanine :)

ocenił(a) film na 10
Springbok

O tak Hot Fuzz wymiata:D zwłaszcza Szkot:D

ocenił(a) film na 8
bercik_filmweb

Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

Wściekłe Psy. Nawet jest motyw z diamentami. Polecam.

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

7 Psychopatów

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

Moim zdaniem, w pewnym sensie podobne są: "Kiss Kiss Bang Bang"; "Złap mnie, jeśli potrafisz"; "Chłopaki nie płaczą" ;)

bercik_filmweb

Formuła 51

bercik_filmweb

Killing Zoe

ocenił(a) film na 10
bercik_filmweb

Od razu napisze ze tu nie chodzi o tematyke gangsta ale klimatycznosc filmow:
Porachunki , londynski bulwar , Stand up guys , tajne przez poufne(moj numer 1) , wielki wyboch z banderasem , zabojczy numer , najpierw strzelaj potem zwiedzaj , 7 psychopatow , dystykt 9 , prawie wszystko od tarantino , las vegas parano , zombieland , 21 gramow , jest tego jeszcze ale teraz jakos mi wylecialy. Ogladnij to co podalem jak czegos nie widziales jeszcze.

ocenił(a) film na 8
bercik_filmweb

Layer Cake. Początkowo miał nawet kręcić to Ritchie jako 3. część gangsterskiej trylogii po Przekręcie i Porachunkach, ale ostatecznie zabrał się za to jego współpracownik. Z całkiem przyzwoitym skutkiem. ;)

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

Przekret mistrzowski film.KLIMAT 1000%/10

Odemnie dostaniesz na pierwszy rzut na wkrecenie sie w klimaty hehe

-Wściekłe psy
-Pulp Fiction
-porachunki
-Podejrzani
-Lucky number seven
-Rock'N'Rolla
-Alpha Dog
-Święci z Bostonu
-Czas surferów
-

ocenił(a) film na 7
bercik_filmweb

Biznes, chłopcy z ferajny.

ocenił(a) film na 9
bercik_filmweb

Kwartet Guya Ritchiego :)

Kadente

Polecam "Skok życia"z Gerardem Depardieu,też porachunki gangów,mafia i fajtłapowaci gangsterzy. Tu znowu jest humor francuski a jako że wychowałem się na filmach Louisa de Finesa,więc lubię,choć wiem że niektórym nie przypadł do gustu.
Jest na YT pt. "Szaleni przestępcy"(dla niepoznaki pewnie :))

buszmen79

Właśnie obejrzałem "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" ,czyli "Porachunki" -"Skok życia " czyli "Crime Spree" jest coś w ten deseń :)

bercik_filmweb

Jeśli chodzi o komedie to z pewnością ,,Łatwy szmal", ,,Włamanie na śniaanie",a jeśli chodzi o Brytyjskie kino to gorąco polecam
,,Hot Fuzz - Ostre psy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones