PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110191}

Przemoc w więzieniu dla kobiet

Violenza in un carcere femminile
4,4 79
ocen
4,4 10 1 79
Przemoc w więzieniu dla kobiet
powrót do forum filmu Przemoc w więzieniu dla kobiet

o wiezieniu dla kobiet. I ten film wypada o niebo lepiej od nakreconego rok pozniej Emanuelle in Prison. Standardy gatunku sa zachowane. Piekna indonezyjska aktorka gra rolę jednej z więźniarek mocno maltretowanej przez sadystyczne strażniczki i naczelniczkę wiezienia. Trafia też m.in. do karceru gdzie roi się od szczurów a które niemalże pożerają ją żywcem. Sporo też nagości w tym filmie co w przypadku głownej bohaterki nie moze dziwić. Co ciekawe w kolejnym filmie - bardzo nieudanym Emanuelle in Prison aktorka nie występuje w scenach rozbieranych, pomimo ze oba filmy zawierają wiele podobieństw. Odniosłem wrażenie ze nawet ci sami aktorzy tu zagrali. Na pewno śmiech lub politowanie mogą wywołać sceny obijania wiezniarek pałkami, które co zresztą widać sa z jakiegoś materiału obitego skórą:) . Ogolnie film nie najgorszy.

ocenił(a) film na 3
Jarek711

Osobiście bardziej mi się podobał "Emanuelle in Prison" (albo "Women's Prison Massacre" bo pod takim tytułem oglądałem owy film). Ten był nudny i praktycznie nic się nie działo, nawet sceny erotyczne były kijowe. A w "Women's Prison Massacre" była dobra akcja, dobra scena masakry i sceny erotyczne też były lepsze. I, o ile dobrze pamiętam, to Gemser w obu filmach występowała w scenach rozbieranych.

Jednak w tym filmie zdecydowanie na plus wypadła scena ze szczurami, chociaż zupełnie nie przekonująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones