PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703065}

Przychodzi facet do lekarza

Supercondriaque
6,5 33 290
ocen
6,5 10 1 33290
5,8 5
ocen krytyków
Przychodzi facet do lekarza
powrót do forum filmu Przychodzi facet do lekarza

Znakomita komedia, jedna z zabawniejszych jakie widziałem :)
Sensu istnienia po obejrzeniu tego filmu nie odnajdziecie, ale proszę... Nie po to się chodzi do kina na komedie! Niesmacznych, ani żałosnych dowcipów się nie doszukałem. Idealny film na randkę ;]

ocenił(a) film na 4
3tom

Oj, od razu cebulaki :-)
Kwestia gustu. Film przyjemny, ale wszystko zależy od naszych oczekiwań. Lubię francuskie kino, film "Jeszcze dalej niż północ" był moim zdaniem rewelacyjny. Spodziewałam się, że Boon zrobi wielkie boom na ekranie. ale ten film trochę mnie rozczarował.

ocenił(a) film na 9
Stingomaniaczka

Hej. Tytuł mojego wpisu nie jest wycelowany w osoby, którym ten film się po prostu nie podobał, bo mają do tego wszelkie prawo. ;]
Jest to odpowiedź na poprzednie, niesamowicie negatywne komentarze.

3tom

No przykre, ale fakty są takie, że główną cechą cebulaka jest, że propsuje wszystko co zagraniczne, nawet jeśli jest gównem. Cebulakiem jesteś więc ty, a komedia jest beznadziejnie głupia, schematyczna i zero w niej francuskiego polotu. Gra aktorska wręcz żenująca, chociaż łapię, że ten nadekspresyjny, carreyowy styl może cebulakom podchodzić. Smacznego, nie zapomnij polać tłuszczem kartofli.

Chaczeridi

Po 1. Słowo :cebulak" nie występuje w słowniku i zostało wymyślone przez przymulonych pajaców którzy mają wąskie słownictwo i niekiedy brak im słow na określenie czegoś bądz opisanie. Po 2. Cebulak to w slangu (cytat ze strony "słownik slangu....) "Cebulak to typ człowieka, który jest pełen zachowań wyniesionych ze wsi. Cebulak najczęściej jest osobą zawistną i zazdrosną. Cebulakiem nie może być każdy, nawet kończąc wyższą szkołę cebuli i czosnku." Ze tak powiem to Ty jesteś cebulakiem bo nawet nie znasz znaczenia tego słowa. Po 3. Widze ze oglądasz w większości dramaty, które oceniasz na 8-10, komedie Woody Alena oceniasz wysoko (mnie osobiście ten humor nie bawi) wiec prosta śmieszna komedia która ma za zadanie cie rozśmieszyć nie jest dla Ciebie. To nie film który ma Cie wprawić w zadumę i zastanowienie nad istnieniem świata.

P.S. A Ty czym polewasz kartofle? Olejem silnikowym? Pepsi? Aaaa wiem, albo jesz tylko w fast foodach albo mamunia pod nos podstawia żarełko wiec nie masz zielonego pojęcia jak sie je robi i przygotowywuje.

użytkownik usunięty
3tom

A Polska to niby kraj kwitnącej cebuli? tak?

ocenił(a) film na 9
3tom

nie pamiętam kiedy widziałem ostatnio tak dobrą komedię. Polecam ją wszystkim swoim znajomym, którzy chcą zobaczyć coś zabawnego i się rozerwać, a nie znowu oglądać typowo amerykańskie obleśne żarty. Właśnie gra aktorska i sens nonsensu tego filmu sprawia, że jest tak rewelacyjny.
Tak jak często można narzekać, że brakuje dobrego oldschoolowego kina akcji, tak samo brakuje zabawnych komedii. Ale ta właśnie nią jest (a dobrym oldschoolowym kinem akcji "2 guns" :) )

ocenił(a) film na 8
dominikiero

Tak, mi też film bardzo się podobał :) Brak amerykańskich "obleśnych" żartów jest jak najbardziej na plus, nawet fabuła była całkiem interesująco poprowadzona, co w komediach rzadko się zdarza :)

ocenił(a) film na 8
dominikiero

Ten film jest po prostu groteskowy i jeśli nie weźmie się poprawki, że to jest taka konwencja (wtedy ta gra aktorska jest niesamowita, a nie "żenująca". "Beznadziejnie głupie" to są niektóre komentarze, a to, że komedia jest schematyczna właśnie idealnie pasuje do groteskowej konwencji. Jeśli się tego się nie zrozumie to naprawdę nie ma się co wypowiadać.

ocenił(a) film na 8
dominikiero

Zgadzam sie :D W końcu jakas komedia która wywoływała uśmiech przez ponad 80 % czasu trwania filmu a przy tym nie posługiwała sie samymi podtekstamai seksualnymi :P Długo zbierałam sie to obejrzeć bo myslałam ze kolejny głupawy filmik ale nie żałuje bo naprawde warto, a dobry humor gwarantowany :)

ocenił(a) film na 10
dominikiero

Nie trzeba się dziwić tym komentarza jeśli ktoś jest wychowany na głupkowatych amerykańskich komediach które śmieszą raz. "przychodzi facet.. " jest poprostu na poziomie i jego pełno wymiarowy komizm śmieszy cały czas :D jak dla mnie świetna alternatywa jak ktos lubi się pośmiać z inteligentnego żartu a nasze dawne komedie się juz troche przejadły ;) sama juz go pięć razy obejrzałam i nadal mnie bawi :D:D polecam na 1000000% :D

ocenił(a) film na 8
3tom

Ja się popłakałam 3-krotnie. Bardzo dobra komedia.

ocenił(a) film na 8
3tom

Również polecam. Mam awersje do debilnych komedii amerykańskich, a tutaj uśmiałem się naprawdę przednio. Trzeba go przecież potraktować właśnie jako groteskę i film z przymrużeniem oka a nie sensacyjny jak robią to niektórzy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones