Film

Friendship!

2010 1 godz. 50 min.
6,6 3 191
ocen
6,6 10 3191
1 935
chce zobaczyć
{"id":"491401","linkUrl":"/film/Przyja%C5%BA%C5%84-2010-491401","alt":"Przyjaźń!","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/14/01/491401/7269879.2.jpg"}
Tom i Veit wyruszają w podróż do San Francisco, by odnaleźć ojca jednego z nich. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tom i Veit mają dosyć NRD. Gdy pada Mur Berliński postanawiają wyruszyć w podróż do San Francisco, by zobaczyć Golden Gate. Okazuje się jednak, że starczy im pieniędzy jedynie na bilety lotnicze do Nowego Jorku, postanawiają więc zaryzykować i w Ameryce poszukać sposobu na dostanie się do celu. W trakcie podróży Veit wyznaje Tomowi, żeTom i Veit mają dosyć NRD. Gdy pada Mur Berliński postanawiają wyruszyć w podróż do San Francisco, by zobaczyć Golden Gate. Okazuje się jednak, że starczy im pieniędzy jedynie na bilety lotnicze do Nowego Jorku, postanawiają więc zaryzykować i w Ameryce poszukać sposobu na dostanie się do celu. W trakcie podróży Veit wyznaje Tomowi, że tak naprawdę poszukuje ojca, który co roku wysyła mu urodzinowe kartki. Motywacja przyjaciół do podróżowania wzrasta, w efekcie próbują więc przeróżnych sposobów, by dotrzeć na miejsce, nie stroniąc od groteskowych przygód.

studio
Mr. Brown Entertainment / Seven Pictures (koprodukcja) / Wiedemann & Berg Filmproduktion
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Friendship!
inne tytuły
Przyjaźń! Polska
Więcej...
Film kręcono w Albuquerque (Nowy Meksyk), Las Vegas (Nevada), Nowym Jorku (Nowy Jork), San Francisco (Kalifornia), USA oraz w Berlinie (Niemcy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych