PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32997}
6,4 1 950
ocen
6,4 10 1 1950
Przyjaciółka na śmierć i życie
powrót do forum filmu Przyjaciółka na śmierć i życie
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Weronka90

Haaaa... i jak się słuchasz... zawsze odpisujesz, a teraz stań na rzęsach. Haaaa... nie możesz bo cię przód(bebech)przeważa xD. Japa kaflaro i orać pole ze starą xD.

odis2213

Czyżby ta (jak to nazwałeś) gruba kaflara wreszcie zamknęła p**zdę?

debileeverywhere

Jakiś rybak ją upolował harpunem niczym Moby Dick'a.

odis2213

Wypier***** z filmwebu bo to portal dla edycji limitowanych jak JA!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Weronka90

Znów się gruba szmata pruje... odis rób z nią porządek.

debileeverywhere

Już ją niszczę... musiałem tylko jej starą przeorać bo łazi za mną i łazi.

debileeverywhere

To ty jestes gruby i glupi psie niemyty!wynocha do burdelu!!!

Weronka90

Wylazłaś z jamy gruba berto i znów straszysz ludzi... wracaj skąd przylazłaś kaflaro xD.

odis2213

Wynocha do tych pedofilow i calej mafii bo tylko tam sie obaj głąby nadajecie i jesteś brzydki jak noc listopadowa i takich jak ty powinni odsyłać psychiatry;D

Weronka90

Chudnąć pedalska femino xD.

odis2213

Widzę że ktoś tu kogoś molestuje skoro się tak wyżywasz na innych ale nie dziwne że jesteś poje*** skoro rodzice nie umieli wychować tylko sama patologia;D

Weronka90

Nie tup tak nogą gruba femino bo trzęsienie ziemi w tym biednym kraju wywołasz... chudnąć kaflaro xD.

odis2213

Popatrz na siebie bo wygladasz gorzej jak zapasnicy sumo i juz waga za toba nie nadaza:))

Weronka90

...o i znów zagrzmiało bo przód cię przeważył i yebłaś o podłogę xD.

odis2213

Radze sie udac do psychiatry bo juz stanowczo za pozno by leczyc sie na nogi

Weronka90

...a ja radzę ci schudnąć gruba femino bo jak łazisz po plaży to leje jak po bombie tworzysz i normalni(czyt. szczupli) ludzie w nie wpadają. DO ROBOTY KAFLARO xD.

odis2213

Jestem inteligentna i szczupla jak modelka a nie to co ty moherowy berecie że wierzysz w pedofilow rydzyka i zlodzei z pis.takich pacanow powinni utylizowac i eliminowac od spoleczenstwa;))

odis2213

Ty jestes nienormalny i psychiatrow jeszcze nie brakuje:Dodezwal sie ten co ma morde jak d*pa slonia:))

Weronka90

...do ćwiczeń i chudnąć pontonie dmuchany xD.

odis2213

Cwicze codziennie nie to co ty pudle

Weronka90

Całymi dniami siedzisz w necie... wystarczy zobaczyć jak szybko odpisujesz kiedy cię niszczę. DO ĆWICZEŃ GRUBA SPYERDOLINO xD.

odis2213

Wara ode mnie paszczurze i jestes taki brzydki ze szczury przed toba uciekaja;))

Weronka90

...powtarzasz się kaflaro, kopiujesz moje teksty... nie dość, że gruba to jeszcze głupia xD.

odis2213

Ty baranie idz na pastwisko owce pas bo tam sie nadajesz.ja jestem madra i atrakcyjna i mozesz pomarzyc o kimś takim jak ja bo nie dla psa kielbasa:))idz posluchac pedofilow jak moherowe babki w kosciele bo tylko tam cie moga zniesc i wlaz w tylek rydzykowi bo to umiesz najlepiej;)))

Weronka90

Stara twoja znów za mną łazi... kazałem jej spyerdalać do pozostałych loch. Japa femino i chudnąć xD.

odis2213

Jeszcze słowo a przywale cie łopatą ze ci szczeka odpadnie:Dwidac ze rodzice szacunku nie nauczyli

Weronka90

Nie zrobisz tego bo od razu ją zjesz xD chudnąć kaflaro xD.

odis2213

Najpierw popatrz na siebie a potem oceniaj innych szczeniaku niemyty;Dd

Weronka90

";Dd"

...ale zyebałaś haaaaa... nawet pisać nie umiesz gruba kaflaro. CHUDNĄĆ pontonie xD.

odis2213

Zaklinowała się w swojej jaskini i dlatego zamknęła p**zdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones