PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110806}

Przynęty

Decoys
4,0 922
oceny
4,0 10 1 922
Przynęty
powrót do forum filmu Przynęty

Nie jest to zły film. Obejrzałem go wczoraj na polsacie, da się obejrzeć, fajne dziewczyny, ciekawy scenariusz, trzeba mieć łeb aby coś takiego wymyślić. 8/10

użytkownik usunięty
brzenk_2

no nie wiem, ja wyłączyłem pół godziny po oglądaniu, może dlatego że byłem nastawiony na horror (w programie nie pisało, że to jest komedia...)

ocenił(a) film na 3

Oglądając ten film myślałem, że to jest komedia, a tu taka niespodzianka. Jednak mimo wszystko film podobał mi się. Jak dla mnie ciekawy scenariusz i dobra gra aktorów.
Oglądając film można od razu zorientować się że jest produkcji kanadyjskiej (która zresztą bardzo mi się podoba).
Jednak dla autorów filmu pomylił się gatunek (może i w 2004r. uważano ten film za straszny taj jak starsze horrory z lat np. '80). Odradzam osobom, które chcą obejrzeć horror, bo w tym filmie nie ma nic strasznego.
7/10 Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
KraCioR

nie no film jest calkiem calkiem ale 7 to lekka przesada moim zdaniem :) ale na mocne 5 zasluguje :D

ach zapomnialbym o zakonczeniu ktore mnie rozwalilo, zmieniam zdanie, 6 bedzie odpowiednie ;)

ocenił(a) film na 3
piochux

no właśnie zakończenie słabe - dla mnie zbyt przewidywalne 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones