film

Przypomnij sobie

Remember Me
2019
1h 28m
5,6 213
ocen
5,6 10 1 213
Po odkryciu, że jego pierwsza wielka miłość Lilian ma Alzheimera, beznadziejnie zakochany wdowiec postanawia zamieszkać w Domu Spokojnej starości. Pragnie być bliżej niej i przypomnieć jej, jak byli kiedyś szczęśliwi. więcej mniej
Przypomnij sobie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Claude (Bruce Dern) chce nawiązać ponowny kontakt z chorą na alzheimera miłością swojego życia Lillian (Caroline Sihol), która przebywa w pobliskim domu opieki. Pomagają mu w tym najlepszy przyjaciel Shane (Brian Cox) oraz sprytna wnuczka. Szaleńczo zakochany Claude dołącza do społeczności chorych i wkracza do życia Lillian. Dzieli się zClaude (Bruce Dern) chce nawiązać ponowny kontakt z chorą na alzheimera miłością swojego życia Lillian (Caroline Sihol), która przebywa w pobliskim domu opieki. Pomagają mu w tym najlepszy przyjaciel Shane (Brian Cox) oraz sprytna wnuczka. Szaleńczo zakochany Claude dołącza do społeczności chorych i wkracza do życia Lillian. Dzieli się z nią wspomnieniami z ich romansu sprzed lat, a jednocześnie starając się nie zostać przyłapanym przez pracowników domu opieki.

studio
Create Entertainment / F Comme Film / Kamel Films / więcej
tytuł oryg.
Remember Me
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zostały zrealizowane w Madrycie, Nawarze (Hiszpania), w Paryżu (Francja) oraz w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Całkiem udane połączenie komedii z melodramatem - przyjemnie się to oglądało.Ciekawe lekko komediowe podejście do poważnej choroby.Są w tym filmie i wzruszające momenty,kiedy można lekko łezkę uronić i są tez niezłe komediowe sceny,kiedy można się uśmiechnąć.Na duży plus również dobrze zagrane główne role zakochanych...

więcej

Z pomocą przyjaciela i przebiegłej wnuczki, Claude próbuje ponownie zbliżyć się do jego dawnej miłości Lilian, która teraz choruje na Alzheimera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones