Film

Stepsister from Planet Weird

2000 1 godz. 22 min.
4,9 174
oceny
4,9 10 174
45
chce zobaczyć
{"id":"112467","linkUrl":"/film/Przyrodnia+siostra+z+innej+planety-2000-112467","alt":"Przyrodnia siostra z innej planety","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/67/112467/7701881.2.jpg"}
Życie nastolatki zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jej matka zakochuje się w kosmicie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Megan jest szczęśliwą nastolatką, dopóki nie orientuje się, że jej mama jest zakochana w zupełnie obcym człowieku. Mężczyzna ten też ma córkę w wieku Megan, Ariel. Obie dziewczyny od początku czują do siebie nie tylko niechęć, ale wręcz nienawiść. Jednak to uczucie odłożą na bok, jednocząc siły, by nie dopuścić do małżeństwa ich rodziców.

data produkcji
2000
tytuł oryg.
Stepsister from Planet Weird
inne tytuły
Przyrodnia siostra z innej planety Polska
Więcej...
Kiedy Ariel i Fanul rozmawiają w pokoju, w drzwiach można zobaczyć ramię czekającego na wejście S'Vada.
W jednej ze scen, Meggan, Ariel, Cutter i Fanul próbują pozbyć się S'Vada za pomocą suszarek do włosów. Kiedy kamera oddala się, można zauważyć, że urządzenia nie są podłączone do kontaktu.
Film był kręcony w stanie Queensland (Australia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film przyowity

  skoczek_narciarski

  Ogólnie film jest an przyzwoitym poziome (owszem momentami głupkowaty) Jak na tego typu to przyzwoite efekty specjalne Zaś fabu7ła do bólu przewidywalna jest ale to nie przeszkadza. dobre jako film familijny.

 • @##!#!

  SzatynkaXDXD ocenił(a) film na 8

  Film akurat mi się spodobał . Może dlatego że głównym motywem są kosmici. Akurat zastanawiam się skąd się wzięli. I te ich UFO. Ciekawy obiekt latający.

  • na Cinemax dali ten film, obejrzałam, całkiem głupkowaty, ale jest się z czego pośmiać, szczególnie rozbrajający jest kumpel z klasy, który stoczył sie ze zbocza na rolkach i ogólnie jest ograniczony... :P

  • UWAGA!

   impaler1

   S Ł A B I Z N A !!!!!!!!