film

Przyznaj się, Fletch

Confess, Fletch
2022
1h 39m
5,7 962
oceny
5,7 10 1 962
Fletch stara się udowodnić swoją niewinność po tym, gdy został głównym podejrzanym o wielokrotne morderstwa, jednocześnie szukając skradzionej kolekcji dzieł sztuki narzeczonej. więcej mniej
Przyznaj się, Fletch zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Przyznaj się, Fletch
Zwiastun nr 1
nr 1 2022-08-30T08:09:55 https://fwcdn.pl/webv/23/31/62331/62331.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/86/10014086/CONFESS__FLETCH___Official_Trailer___Paramount_Movies.vp9.1080p.webm

W tej niezwykłej komedii Jon Hamm wciela się w rolę czarującego i nieznośnego Fletcha, który podczas poszukiwania skradzionej kolekcji dzieł sztuki staje się głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Jedyny sposób, by udowodnić swoją niewinność? Ustalić, który z długiej listy podejrzanych jest sprawcą - od ekscentrycznego handlarzaW tej niezwykłej komedii Jon Hamm wciela się w rolę czarującego i nieznośnego Fletcha, który podczas poszukiwania skradzionej kolekcji dzieł sztuki staje się głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Jedyny sposób, by udowodnić swoją niewinność? Ustalić, który z długiej listy podejrzanych jest sprawcą - od ekscentrycznego handlarza dziełami sztuki i zaginionego playboya po szalonego sąsiada i włoską dziewczynę Fletcha. Przestępczość, tak naprawdę, nigdy nie była tak zdezorganizowana.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Lekka i przyjemna komedia kryminalna bez bluzgów i żartów z dupy na poziomie Sebixów z Podlasia. Miło spędzone półtorej godziny.

Klasyką gatunku ten obraz raczej nie zostanie,ale całkiem przyjemnie się to oglądało.Na plus na pewno dobrze zagrana główna rola oraz jakaś tam tajemnica.Humor nierówny - są momenty kiedy można się uśmiechnąć,ale są też i żenujące sceny.

CZAPKI Z GŁÓW PANOWIE - CHYBA , ŻE CHCECIE BYĆ POSĄDZENI O MORDERSTWO

https://www.youtube.com/watch?v=pb2Pu5EjC1s

Porażka castingowa. Jedynie Griz i Frank dodają trochę humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones