PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31115}

Psy i koty

Cats & Dogs
5,6 15 036
ocen
5,6 10 1 15036
4,5 4
oceny krytyków
Psy i koty
powrót do forum filmu Psy i koty

Nienawidzę kotów.Kocham psy.

D1999

Psy znoszę, koty lubię, za to kocham Jeffa Goldbluma :>

ocenił(a) film na 5
D1999

koty są najlepsze cioto

SZYM33

Ciota to ciebie robił .Oj strasznie mi przykro że nie masz gdzie mieszkać tylko pod mostem ,dokarmiasz bezdomne kotki ,znalazłeś telefon , założyłeś sobie konto i jesteś happy bo przecież idziesz z cywilizacją.

ocenił(a) film na 5
D1999

Bardzo mi przykro ale niewiem czy jest jeszcze dla ciebie nadzieja,jakie to typowe chłopczyk/dziewczynka są pomiatani przez swoich patologicznych rodziców i w efekcie odcinają się od świata rzeczywistego i trollują jak mogą.Jedynym ratunkiem dla ciebie jest teraz samobójstwo.

SZYM33

Czy zawsze mówiąc o innych mówisz tak naprawdę o sobie?I dziwić się ,że ludzie kotów nie lubią ,jak takich zwolenników mają.
PRECZ Z KOTAMI! PRECZ Z KOTAMI! PRECZ Z KOTAMI!

ocenił(a) film na 5
D1999

Biedne dziecko odrzucone przez społeczeństwo popada w depresję.Naprawdę współczuję ci.

SZYM33

wtf?

D1999

Tylke nudne cioty nie lubią kotów. Taka jest prawda.

HRA

,,Tylke,, najpierw naucz się pisać

D1999

Tylko nudne cioty czepiają się literówek. To też jest prawda.

HRA

Trol

D1999

To nie jest prawda. To nie ja trolluje bezczelnie o kotkach.

HRA

A co morze ojciec Rydzyk.

ocenił(a) film na 3
D1999

Psy znoszę, koty nieco bardziej a przede wszystkim nienawidzę tego durnego filmu.

tc1987

nie lubisz filmu?To nie oglądaj.Moim zd.jest fajna i tyle,ale i tak nie pobije 2 cz.

ocenił(a) film na 3
patka_25

Tak może jeszcze plebs nie powinien wystawiać oceny niższej niż 8/10 i komentować inaczej niż pochlebnie.

tc1987

jaki plebs?co ma z tym wspólnego plebs z moim komentarzem? 8/10? Daję 10/10

D1999

Ja tam za kotami jestem :)

ardnaskela_filmaniak

Bardzo się ciesze ,że jesteś jedyną kulturalną osobą lubiącą koty (przynajmniej na tym forum ) pozdrawiam serdecznie:)

D1999

Ciebie też pozdrawiam :).
A propos wczoraj oglądałam "..Odwet Kitty" i fajna muza była na początku.
Może i był ten temat, ale jak to się nazywa?

ardnaskela_filmaniak

niestety nie wiem:(

D1999

Mam ;).
Shirley Bassey - "Get The Party Started"
Wiesz, w sumie to nie powinnam się pytać tu na forum.
Dzisiaj sobie poszukałam po prostu w yt wpisując 'opening' i było to rozpoczęcie, no i ktoś był na tyle mądry, żeby o piosenkę zapytać *widać, że nie z USA albo UK, ale mniejsza z tym*.

ardnaskela_filmaniak

no robi wrażenie jak 2 piosenki jamsa bonda goldeneye(złote oko) i tytułowa piosenka i tytułowy film skyfall

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones