PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841594}

Psychomagic, an Art That Heals

Psychomagie, un art pour guérir
6,5 43
oceny
6,5 10 1 43

Psychomagie, un art pour guérir
powrót do forum filmu Psychomagie, un art pour guérir

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 9

jodo wielki już zapewne w swym ostatnim, niejako sumującym co dotychmiast stworzył, uzdrawiającym ciała, dusze i mózgi przystanku na drodze ku nieskończoności.. pisząc listy miłosne do podświadomości przywraca duszy jej właściwą perspektywę - przeżycie paniczne absolutnie pozafilmowe!

ocenił(a) film na 8
Westernik

Wzorowo napisane! Nic tylko przyklasnąć :)

ocenił(a) film na 9
agryppa

dzięki, a tobie jak się podobało?:)

ocenił(a) film na 8
Westernik

Bałem się po ostatnim filmie Alejandro, który mnie zirytował. Ten na szczęście był przekonujący, czuć prawdziwość emocji, pod koniec byłem wstrząśnięty. Jedynie mi nie podszedł ten pianista ;) Akty psychomagiczne mnie teraz prześladują :D

ocenił(a) film na 9
agryppa

pianisty nie pamiętam, za to tej staruszki pojawiającej się pod koniec nie zapomnę, nie tylko dlatego, jaka była, także dlatego, bo uświadamia, że z takiego aktu wyciągniesz dokładnie tyle ile weń włożysz - to jest kwestia wiary, a ona była już tak zrezygnowana i do tego stopnia żyjąca, jaka tam żyjąca, dusząca się we własnych toksynach, że w innych okolicznościach przyrody urodzona skończyłaby zapewne na dnie urwiska - nawet jodo, mam wrażenie, niewiele mógł tutaj zrobić..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones