PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152968}

Pułapka dusz

Spirit Trap
4,8 1 904
oceny
4,8 10 1 1904
Pułapka dusz
powrót do forum filmu Pułapka dusz

Film nie ma kompletnie nic co mogłoby zainteresować. Fabuła jest bardzo denna i płytka, sprawai wrażenie jakby został wymyślona w 2 minuty , kompletny brak klimatu , napięcia , krwawych scen .........długo by tak wymieniać czego w filmie brak. Do tego dochodzi beznadziejna gra aktorów i komiczne zachowanie postaci. To wszystko składa się na to , że film jest cholernie NUDNY. W ostatnim czasie oglądałem wiele słabych horrorów - np. hostel, ale ten miał przynajmniej kilka ciekawych scen, nienajgorszą fabułę , ale był fatalnie zrealizowany. Spirit Trap nie posiada kompletnie nic interesującego. Najgorszy z horrorów o nastolatkach , których w ostatnuim czasie tak wiele. Po jego obejrzeniu zrozumiałem co to znaczy "strata czasu"

ocenił(a) film na 6
kanton

eeeetam... są gorsze... nie ma co narzekać. Ciesz się, ze nikt nie kazał Ci oglądać "złego zakrętu" czy coś w tym stylu ("wrong turn"), bo to była masakra. Na widzach. heh, wiele by jeszcze wymieniać. np. jakoś tak przed walentynkami na tvn-ie leciał horror "walentynki". Hehehe. Ponad godzina czystego śmiechu okraszonego odrobiną totalnego znudzenia. ale było warto. do dzisiaj go wspominamy ze znajomymi co "ciekawsze" sceny. Nie narzekaj, bo zawsze może być gorzej.;-))

kanton

tak zgadzam się w zupełności film naprawdę nie ma nic interesującego do pokazania a fabuła jest tak zawiła, że wydaje mi się że sami twórcy tego filmu by się w nim nie ogarnęli...! W ogóle ta piątka dobrała się jak nie powiem kto ... co jeden to "lepszy" nie podobał mi się i za dużo nie chciałabym się wywodzić na ten temat już i tak sporo czasu straciłam na obejrzenie tego filmu ;P pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
kanton

Zgadzam się. Kit,nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones