Repertuar filmu w Rumia i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Puchatek: Krew i miód 2

Puchatek: Krew i miód 2

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2
1h 32m
Żądny mordu Puchatek powraca w towarzystwie nowych przyjaciół, aby zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników pewnego urodzinowego przyjęcia sprzed lat.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Rumia lub
Puchatek: Krew i miód 2
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-03-15T11:27:09 https://fwcdn.pl/webv/84/86/68486/68486.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/141/10030641/PUCHATEK_KREW_I_MIOD_2___Zwiastun_PL___W_kinach_od_31_maja.vp9.1080p.webm

Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie, Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem. Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty. Wraz z nowymi, przerażającymi kompanami chce zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników urodzinowego przyjęcia sprzed lat. Dla niego krew jest słodka jak miód.

premiera

krytyk niezależny
3
Całkiem sprytny pomysł na miękki reboot zmarnowany indolencją reżysera i scenarzysty. Realizatorska tandeta, która bezobciachowo dusi zalążki oryginalności.
1
6
Winnie the Voorhees tym razem ma ochotę na więcej niż małe co nieco. Sequel znacznie lepszy od jedynki, zwolennicy groteski spod znaku Hatchet będą zadowoleni
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones