PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318862}

Pudłaki

The Boxtrolls
6,7 12 017
ocen
6,7 10 1 12017
6,7 7
ocen krytyków
Pudłaki
powrót do forum filmu Pudłaki

Może jeszcze doczekamy się "Klozeciaków", gadających klozetów?
To to ma w ogóle jakąś fabułę i "morał"? Jak widać martyrologię można dorobić do wszystkiego.

ocenił(a) film na 7
Baloo

Widać również, że nie każdy wie, że zanim użyje się trudnego słowa, warto zajrzeć do słownika. No ale cóż, taka to już internetowa elaboracja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mrozikos667

Aj, przepraszam za poprzedni mój wpis.

ocenił(a) film na 7
Baloo

Otóż tak,ma to fabułę i morał.By zobaczyć fabułe wystarczy zobaczyć uważnie film.Jak chcesz to moge rozpisać się o tym,.A morał ? Nie oceniaj książki po okładce,nie wierz plotkom,nie bądź chciwy.Bym dodał też morał o szanowaniu drugiej osoby,ale to byłoby już naciągane :P Co do pomysłu na ''pudłaki'' mi się podobał,bo jest ciekawy i trochę oryginalny,bo rzadko kiedy spotykamy chodzące pudła :)

Milka124

No dobra, częściowo mnie przekonałeś. Ale dlaczego akurat właśnie pudła? Twórcy nie mogli być bardziej kreatywni? Czemu nie gadające pralki?

ocenił(a) film na 7
Baloo

O to trzeba pytać nie twórców filmu,a Alana Snowa,który napisał opowiadanie ''Here Be Monsters !'',na którym oparte są ''Pudłaki'' :) NIestety na to odpowiedzieć nie moge,no ale nigdy nie wiadomo czy taki film nie będzie o gadających pralkach,skoro są filmy o morderczych kondomach,bobrów zombie,morderczych lustrach to może doczekamy się tego :D Wiem,że podałem przykłady horrorowe niepasujące to gadającej pralki,ale wiadomo o co chodzi :D

Baloo

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Baloo

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones