PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318862}

Pudłaki

The Boxtrolls
6,7 12 018
ocen
6,7 10 1 12018
6,7 7
ocen krytyków
Pudłaki
powrót do forum filmu Pudłaki

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Właśnie wróciłem z kina i moja ocena jest następująca:
1. Animacja - 10/10
2. Dubbing i dialogi - 10/10
3. Fabuła 10/10
I jak tu dać inną ocenę niż 10. Inna sprawa że "Pudłaki" nie są dla najmłodszych dzieci, ale takich które chodzą do podstawówki. Humor i niektóre taksty, jak i ogólnie mroczny klimat raczej dla młodzieży dorosłych. Domyślam się skąd taka niska ocena. Rodzice chcieli wziąć dzieci na coś wesołego i kolorowego, ale się zawiedli. Cóż, bywa, ale to nie powód aby zaniżać ocenę naprawdę wspaniałego filmu.

ocenił(a) film na 9
tulpa

Myślę że mlodsze dzieci też by dobrze sie bawily na animacji. Historia wciagnie kazdego. Gdybym misl dziecko z pewnością zabrał bym je na taki seans. Pozytywna historia, zabawne teksty i podtacie, nieskomplikowany a za razem ciekawy pomusl. Do tego ta animacja. Gdy zobaczyłem sceny z drugim i trzecim planem tak dopracowanym, szczeka mi opadla.

Zauwazylem, oburzenie wsrod "rodziców" ktorzy byli zdegustowani tego typu filmem, lecz te same rodziny oglądają z zadowoleniem Wojownicze Żółwie Ninja. Dlatego jesli ktos ceni sobie nie tylko zadowolenie wizualne i chce nauczyć swoje pociechy czegos o świecie w kinie to jest film dla niego.

ocenił(a) film na 10
babyonemorefan

No właśnie ja wziąłem pięcioletniego siostrzeńca i trochę się obawiałem jego reakcji. Ostatecznie nie było źle. Troche się bał, zwłaszcza w scenach ze Snatcherem i wtedy kiedy wybuchł, ale ogólnie pozytywne wrażenia odniósł.

P.S Co do Żółwii Ninja zdzadzam się, tylko one nie mają tak mrocznej atmosfery :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones