PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10770}

Punisher

The Punisher
6,7 12 506
ocen
6,7 10 1 12506
5,8 6
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

NAJLEPSZY film B-klasowy!

użytkownik usunięty

Kicz? patrz wyżej,
bardzo dobry film akcji, najlpszy film Ludgren'a.
Klimat, miód. Akcja i pełno trupów.Frajer który mówi bleeee, niech się ..........
Będę bronił do upadłego

użytkownik usunięty

Ja tam uważam że ten film jest jednak kiepski a co do Lundgrena to widziałem z nim lepsze filmy choćby Dark angel, a naprawdę fajnyfilm z punisherem to nie powstał i chyba nigdy nie powstanie. Ale cieszy mnie to że masz inne zdanie na ten temat. Pozdro

użytkownik usunięty

Dark Angel, to o tym kosmicie? Tylko PUNISHER! Chyba jako jedyny film oglądam go regularnie. Oczarował mnie klimat, a także wszystkie postacie wystepujące w filmie (nawet w epizodach); uwazam że zagrały genialnie.
Niektórzy gadają że TU zabrakło czachy na podkoszulku. Dla mnie nie ma to znaczenia

użytkownik usunięty

Sądzę, że w tym przypadku czacha jest zupełnie zbędna, film ma fenomenalny klimacik i nawet po latach ogląda się go z prawdziwą przyjemnością :) W wersji z 2004 z Thomasem Janem w roli głównej co prawda czacha na koszulce jest, ale kolokwialnie podsumowując film jest gówniany. Dlatego zgadzam się w 100 % z Tobą, akurat ten szczegół nie ma tutaj znaczenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones