PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857111}

Rój

5,5 1 202
oceny
5,5 10 1 1202
6,2 4
oceny krytyków
Rój
powrót do forum filmu Rój

Kupuje, bez czekania na zwiastun! sądząc po ujęciach z teledysku to będzie piękny wizualnie film, a i fabuła wyglada mega intrygująco...

kinoman__filmweb

Zalatuje mi "Captain Fantastic" (swoją drogą b. dobry film)

kinoman__filmweb

Jprdl! Jak można oceniać film (cokolwiek) przed obejrzeniem go?
....chociaż... w sumie... w końcu PISiesyny i czarna zaraza też oceniali wszystkie filmy/reportaże TVNu, Sekielskich itd nie oglądając ich.

ocenił(a) film na 10
herbowa79

Proponuje czytać ze zrozumieniem i nie obrażać! Komentarz napisałem po zobaczeniu zwiastunów i teledysku w którym są również ujęcia z filmu. A film oceniłem gwiazdkami dzisiaj po obejrzeniu całego filmu który od wczorajszego wieczoru jest dostępny dla wszystkich. Zamiast tracić czas na pisaniu zjadliwych komentarzy proponuje poświecić go na obejrzenie dobrego filmu - może być RÓJ ;-)

herbowa79

Przecież to lewe konto założone miesiąc temu tylko do nabicia średniej ocen - "Rój" to jedyny film oceniony przez to cUś, co dostało mentalnego rozwolnienia w okolicach premiery. Jak widzę takich obrzydliwych trolli, to z miejsca omijam film wielkim łukiem.

kinoman__filmweb

komentarz sponsorowany albo twórców, profil założony specjalnie na tę okazję

ocenił(a) film na 10
cutstevens

pudło , ani to ani to ;-) lubię Romę , Eryka mniej , ale szczególnie trafiają do mnie takie klimaty jak w tym filmie - chciałem podzielić się opinia tyle i tylko tyle

kinoman__filmweb

Tia. Film jest tak gJenialny, że aż postanowiłeś założyć konto, żeby się pozachwycać publicznie.
Zawsze omijam szerokim łukiem filmy polecane przez opłaconych naganiaczy.
Słabe teraz te trolle, za zeta od wpisu. :/

ocenił(a) film na 5
kinoman__filmweb

Profilom zakładanym w celu promowania konkretnego filmu, mówimy stanowcze NIE. Przez takich pajaców, średnie filmów są niewiarygodne.

Bokciu

Ale żeby się jeszcze trochę postarali ;) haha Ale po co. Lepiej założyć profil i ocenić jeden film. Widać, że to cieniaki jakieś. Wielu takich im podobnych trzyma profile od dłuższego czasu, aby być bardziej wiarygodnym. No a tutaj po całości :P Poza tym pani @kinoman_filmweb zwiastun odstrasza na kilometr. Nawet ani trochę mi przez myśl nie przeszło, aby to obejrzeć. Nawet nie wiem, czy się pozbieram po tych kilkunastu sekundach obejrzenia tej zapowiedzi.

ocenił(a) film na 5
kinoman__filmweb

I te 10 gwiazdek dałeś, bo zwiastun i teledysk były fajne? Nie ma drugiego dna w moim pytaniu, zwykła ciekawość.

maagg

Człowiek nie takie rzeczy potrafi zrobić za złotówkę od wpisu.

ocenił(a) film na 2
kinoman__filmweb

Żeby ocenić na 10 tak nudny film... Piękno wizualne? Ja tam wolę fabułe nie rozwleczoną i rozciągniętą jak stare gacie.

ocenił(a) film na 4
kinoman__filmweb

Właśnie obejrzałem. Nudy

kinoman__filmweb

kurde, ile płacą za takie wpisy, chętnie bym dorobiła XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones