7,3 3
oceny
7,3 10 1 3
12
chce zobaczyć

{"type":"film","id":524639,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Race+to+Nowhere-2009-524639/tv","text":"W TV"}]}
Race to Nowhere
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dokument ukazuje bolesne historie amerykańskich uczniów, studentów, którzy zostali zepchnięci na skraj rozpaczy, wypalonych nauczycieli, obwiniających się, że nie uczą niczego nowego, a także rodziców, starających się robić to, co w ich mniemaniu jest najlepsze dla dzieci. Film wydobywa na światło dzienne cichą epidemię, któraDokument ukazuje bolesne historie amerykańskich uczniów, studentów, którzy zostali zepchnięci na skraj rozpaczy, wypalonych nauczycieli, obwiniających się, że nie uczą niczego nowego, a także rodziców, starających się robić to, co w ich mniemaniu jest najlepsze dla dzieci. Film wydobywa na światło dzienne cichą epidemię, która rozprzestrzenia się w szkołach i na uniwersytetach. Ta epidemia nazywana jest presją, czyli koniecznością osiągnięcia "czegoś" w życiu, bycia "kimś", bycia "the best". Oferuje aktywne życie wypełnione różnymi działaniami, pozostawiając jednocześnie niewiele wolnego czasu na chwile dla siebie, dla rodziny czy zwykłą refleksję. Ten ogromny nacisk, oczekiwania innych czy wysokie wymagania powodują, że coraz to młodsi biorą udział w wyścigu szczurów. Film porusza tragiczną stronę naszej kultury, mając na celu podniesienie świadomości i radykalną zmianę dialogu w sprawie edukacji.

Race to Nowhere zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.