PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38300}

Rajdersi

Riders
6,6 4 396
ocen
6,6 10 1 4396
Rajdersi
powrót do forum filmu Rajdersi

Ten film jest naprawdę fajny! Od pierwszych chwil filmu mnie wciągnął i nie wiem jak ktoś może mówić ,że akcja za szybko się dzieje. Bo to taki właśnie film! To nie komedia romantyczna tylko porządny film akcji. Juz na początku film wciska w fotele, gdy nasi rajdersi ostro zapierniczają na rolkach przez całe miasto! Świetnie zdjęcia .. i nie które ujęcia jak z ukrytej kamery! Polecam!

ocenił(a) film na 7
Aff

Dokładnie zgodzę się z Tobą, film jest fajny tylko jak ktoś jest zadufanym w sobie bucem to na taki niewartościowy film zawsze będzie tylko marudził. To prosty film akcji a nie dzieło jakiegoś mającego swój świat reżysera którego dzieło zaprze dech w piersiach pseudointeligentnym ludziom. Zdaję sobie sprawę o niskiej wartości tego filmu ale jeszcze raz podkreślam to kino AKCJI więc oczekuję AKCJI a nie zmyślnych dialogów i różnych pierdółek których i tak przeciętny widz nie zauważy.
...::Pozdrawiam ludzi którzy nie muszą sobie niczego udowadniać::...

ocenił(a) film na 10
kiniek_2

Film zajebisty i taką dałem ocenę 10/10. Szybka akcja, b. dobra gra aktorów, mówiąc krócej jedna z perełek w mojej kolekcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones