film

Rajski apartament

The Paradise Suite
2015
2h 3m
6,8 874
oceny
6,8 10 1 874
Jenya (Anjela Nedyalkova), aspirująca bułgarska modelka, przyjechała do Amsterdamu na sesję zdjęciową. Niestety, dziewczyna została pobita i zgwałcona, a następnie... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Rajski apartament zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Jenya (Anjela Nedyalkova), aspirująca bułgarska modelka, przyjechała do Amsterdamu na sesję zdjęciową. Niestety, dziewczyna została pobita i zgwałcona, a następnie zmuszona do prostytucji. Pochodzący z jednego z pogrążonych w chaosie afrykańskich krajów Yaya (Isaka Sawadogo) ze wszystkich sił walczy o poprawę losu uchodźców. SerbskiJenya (Anjela Nedyalkova), aspirująca bułgarska modelka, przyjechała do Amsterdamu na sesję zdjęciową. Niestety, dziewczyna została pobita i zgwałcona, a następnie zmuszona do prostytucji. Pochodzący z jednego z pogrążonych w chaosie afrykańskich krajów Yaya (Isaka Sawadogo) ze wszystkich sił walczy o poprawę losu uchodźców. Serbski zbrodniarz wojenny, który właśnie został ojcem – Ivica (Boris Isaković) – uświadamia sobie, że nigdy nie uda mu się odpokutować za swoje winy. Bośniaczka Seka (Jasna Djuricic) nie ma w życiu nic poza potrzebą zemsty. Ceniony szwedzki dyrygent (Magnus Krepper) uzmysławia sobie, że miłość do muzyki komplikuje i niszczy jego relacje z synem (Erik Adelöw).

studio
Film i Väst (koprodukcja) / Götafilm
tytuł oryg.
The Paradise Suite
inne tytuły
Our Sun (tytuł roboczy) Holandia
więcej
Zdjęcia do filmu nakręcono w Amsterdamie (Holandia) i Bułgarii.
W 2016 roku film był holenderskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Podobny do http://www.filmweb.pl/Lilja.4.Ever ale nie tak wybitny.

7/10

ocenił(a) film na 7

Kolejny film z przeplatającymi się historiami... tutaj naprawdę nieźle... sporo niedorzeczności i niedociągnięć ale nie ma co się czepiać... ciekawe historie, dobry, spokojny klimat... polecam !

pod tytułem "Z gitarą wśród zwierząt"... 'Prorok czy co?'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones