PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823076}

Rajskie wzgórza

Paradise Hills
5,1 3 129
ocen
5,1 10 1 3129
Rajskie wzgórza
powrót do forum filmu Rajskie wzgórza

Zrozumie w końcu że nie ma już 18 lat i skończy grać nastolatki? Tak wiem, wygląda młodo ale mam wrażenie że jej kariera stoi w miejscu od ładnych paru lat.

IronMannn

Jak zagra staruchę to kariera ruszy?

eltoro10000

Czemu od razu staruche? Może na początek coś bardziej skomplikowanego niż „dylematy nastolaty”

IronMannn

Nie śledzę jej kariery, widziałem raptem chyba ze cztery filmy z jej udziałem, ale widzę że zagrała w coś koło pięćdziesięciu filmach, co wydaje mi się, jak na 28-latkę jest niezłym wynikiem i nie widzę powodów do zmartwień z powodu rozwoju kariery.

eltoro10000

Szkoda tylko że 90% tych filmów to gnioty klasy B.

IronMannn

Pół na pół można się zgodzić. Choć filmy takie takie Palo Alto, I Am Michael. Cudowne role!

ocenił(a) film na 7
IronMannn

Nie gra tutaj nastolatki, w filmie jest scena, gdzie wyświetlają się dane uczestniczek "terapii" i w jej danych było, że ma 23 lata.

laraniecroft

Może i w filmie nie jest nastolatką ale sam film przeznaczony raczej dla widzów w przedziale wiekowym 14-17

ocenił(a) film na 7
IronMannn

Myślę, że bardziej pod 20-stkę, ale kwestia nastoletniego buntu i dorastania też pasuje.

ocenił(a) film na 6
IronMannn

Emma jest zajebista w tym co robi. Nowa królowa slasherów i to jest jej żywioł.
Ale nie powiem, zobaczyłbym ja chętnie w jakiejś dojrzalszej roli

dezertx

królowa slasherów? chyba zbyt mocny tytuł

IronMannn

śmieszy mnie to co wypisujesz, swoje pretensje możesz składać jedynie do ekipy zajmującej się kastingami, od ich decyzji zależy kto pasuje do roli i kogo wybiorą, aktor akurat nie ma nic do gadania :)

Kasha

"aktor akurat nie ma nic do gadania" - Z wyjątkiem przyjęcia roli od producentów, lub pójścia na casting do tegoż filmu. To rzeczywiście jedno wielkie nic...

IronMannn

Ale wiesz że to nie ona sobie wybiera rolę tylko inni ludzie wybierają ją do roli?

IronMannn

Ta aktorka niestety nie nadaje się do niczego innego jak mdła komedia

IronMannn

Pod profilem Emmy dodałam taki komentarz, jak poniżej. Niestety ona czegoś nie rozumie albo sie boi...odrzuca świetnw propozycje i gra w badziewiach dla nastalatków..nie wiem czemu:(
Zawsze miałam słabość do Emmy i liczyłam, że dostanie jakąś przełomową wielką rolę...a teraz czytam w "ciekawostkach"na filmwebie, że ona sobie to robi sama! Kto jej doradza? O co jej chodzi? Mogła grać Annę w "Kochanicach Króla"-odrzuciła, mogła grać Harley Queen w "Legionie.."- odrzuciła, Zrezygnowała z roli w DIUNIE...ITD ITD. Czemu sabotuje swoją karierę?!
Teraz grywa w świątecznych filmach klasy B na netfliksie, albo jakiś słabych serialach (AHS i SQ to przeszłość).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones