PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98440}

Rakietą w kosmos

RocketMan
6,3 674
oceny
6,3 10 1 674
Rakietą w kosmos
powrót do forum filmu Rakietą w kosmos

byłam jeszcze dzieciakiem jak pierwszy raz widziałam tę komedię ale mimo upływu lat dalej bawi mnie na całego. Polecam wszystkim nawet tym, którzy nie przepadają za komediami

ocenił(a) film na 10
Nicolis

Moge smialo potwierdzic, nie przesadzona z chumorem na poziomie. Wybuchlem smiechem na widok malunku z jedzenia, film mojego dziecinstwa. Przed chwila skonczyl sie na TVP1, szkoda ze nie bedzie powtorki.

Bengosha

Żartujecie chyba? 10? Za co?

ocenił(a) film na 10
apage82

Nie wstydze sie moich ocen. 10/10 za genialna komedie bez sztucznych efektow specjalnych i mega chumor.

ocenił(a) film na 9
Bengosha

A wiesz może gzie można ją znaleźć z polskim lektorem??

ocenił(a) film na 8
Nicolis

dopiero po obejrzeniu tego filmu zrozumiałem co znaczy" tak głupi że az śmieszny" ;D
jest kilka bezcennych scen .. GOD has the whole world in his hands! ... albo jak ogłosili kto leci ;D.. ..

żałuje tylko ze nie zrobili tej komedii... "na poważnie" że tak powiem no bo szkoda tej sceny jak dostaje złotą monete i porównuje sie do lwa z krainy OZ który dostał odwagę na taki filmik Taka podniosła chwila ;D "Powiedz mamusi że ją kochasz"Takie smaczki w tym filmie giną pośród natłoku róznych bzdetów i wygłupów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones