PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 659
ocen
6,7 10 1 57659
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

Rambo III w środę o 20:20 ??

ocenił(a) film na 8
Walka_dalej_trwa

Ja się nie mogłem doczekać i sobie już dzisiaj obejrzałem z dysku. Kurde, trochę odstaje od dwóch poprzednich części - gdzie tam był dramatyzm, tutaj wkradł się już trochę banał. Nie czułem aż takiego żalu, który przerodziłby się potem w satysfakcję z zemsty.

Poza tym to w zasadzie same plusy - kilka dobrych dialogów, imponująca muskulatura Sly'a, słodki rozpirdol, kult jednostki, ale nie do przesady (przynajmniej nie większej niż w poprzednich częściach - Rambo czasami obrywa, czasami ma kłopoty, czasami potrzebuje pomocy). Ogólnie daje radę i ogląda się bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 10
vujek1991

Scena z wypalaniem sobie rany najbardziej zapadła mi w pamięć. ;-)

ocenił(a) film na 8
karoman4

to wypalanie bylo mocne, a ja bym z checial zobaczyl jak Rambo z Trautmanem okrążają tych ruskich ;)

ocenił(a) film na 10
Don_Jaras

Ale Rambo jest samowystarczalny. Sam prowadzi czołg, sam ładuje amunicje w nim i sam z niego strzela - to trzeba mieć talent. ;-)

Walka_dalej_trwa

Ja oglądam, już tradycyjnie od 3 tygodni ;)

ocenił(a) film na 10
Adik161994

Ja też. Wolę klasykę niż oklepane "Szklane pułapki" czy "Epoki Lodowcowe" na Polsacie.

Walka_dalej_trwa

A tutaj muszę wyrazić swoje zdanie, że "Szklana pułapka" też jest już rodzajem klasyki (młodszej niż Rambo, ale jednak) i tą serię wprost uwielbiam. Co do "Epoki lodowcowej", to trudno porównywać, ale miałeś chyba na myśli ogólnie produkcje cyklicznie powtarzane przez Polsat, z czym się zgodzę. A Rambo to seria zapewniająca multum rozrywki i telewizja jakoś nią nie spamuje. To dobrze, bo dzięki temu raz na rok można obejrzeć Stallone'a z niesłabnącą przyjemnością ;p

ocenił(a) film na 10
Adik161994

Właśnie chodziło mi o ten spam Polsatu- Kevin sam w domu- Szklana pułapka- Epoka lodowcowa- Dzień Niepodległości/ Pojutrze- Kevin sam w domu na święta i tak w koło Wojtek.

Walka_dalej_trwa

Cóż, Kevin sam w domu i Szklana pułapka to sztandarowe produkcje na święta, bez których ciężko się obejść ;) Ale to fakt, Polsatowi zdarza się puścić coś naprawdę interesującego w okresie jesiennym, lecz zdecydowanie za rzadko i często za późno. Na to nie mamy wpływu, pozostaje omijać te utarte megahity i szukać czegoś wartościowszego/mniej znanego np. na kanałach TVP.

ocenił(a) film na 8
Walka_dalej_trwa

bede ogladał ,swoja droga nalezy sie pochwała dla tvp 1 za emisje rambo jeszcze ,tylko zby rockiego czesci pusciła to bedzie git malina :)

ocenił(a) film na 10
deconstramus

Albo Terminatora też niech puszczą. Jak go puszczą, to zapłacę abonament ;-P

Walka_dalej_trwa

Ja bede ogladac Rambo III, chociaż na TV 4 leci Predator, ale stosunkowo niedawno go widziałem. Nieraz kompletnie nie ma co oglądać, a nieraz jest ciężko się zdecydować co wybrać. Szkoda tylko że TVP nie we wszystkich filmach daje do wyboru napisy lub lektor...

użytkownik usunięty
Walka_dalej_trwa

Ja tak samo, tylko mam nadzieję, że nie będzie lektorował Lucjan Szołajski. Naprawdę, gość mówi, jakby coś żuł.

ocenił(a) film na 7

Ja tak samo.

ocenił(a) film na 8

był maciek gudowski

użytkownik usunięty
deconstramus

Wiem. Ulżyło mi.

ocenił(a) film na 10
Walka_dalej_trwa

Ja obowiązkowo (zresztą jak zawsze) obejrzę. ;)

Walka_dalej_trwa

ja planuję obejrzeć tą część pierwszy raz, najwyższa pora. Podejdę oczywiście z przymrużeniem oka

ocenił(a) film na 10
Walka_dalej_trwa

Ja już oglądam, już się zaczyna. ,,od 16 lat''.

karoman4

to i ja sie wpisze, ogldam na zmiane z predatorem na tv4 :D

ocenił(a) film na 9
Walka_dalej_trwa

noo ja też :)

użytkownik usunięty
Walka_dalej_trwa

Ja też :-)

ocenił(a) film na 10
Walka_dalej_trwa

a na TV4 Predator -nasza mądra inaczej telewizja

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Dlaczego mądra inaczej?

ocenił(a) film na 10
karoman4

dwa super filmy na raz,a innego dnia nie ma nic

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Aha, o to chodziło. Chcieli się popisać, ale trochę nie wyszło. Mogli puścić oba filmy o różnych godzinach, a nie w tym samym czasie.

ocenił(a) film na 10
karoman4

otóż to i mimo,że widziała je kilka razy to nigdy nie zaszkodzi raz jeszcze:D

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Klasyków nigdy dość. Ja też jak mam możliwość, to zawsze oglądam i nie ważne, że już widziałam dany film setki razy.

ocenił(a) film na 9
CelineMarie

Oj tak, tu się zgadzam!

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

zna ktoś jakiś adres strony darmowej z tym filmem do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones