Tam również młodzi ludzie,z braku perspektyw i innych możliwości,zagłebiają się powoli w brutalny i bezwzględny świat młodocianych gangów.Biorą w tym też udział chłopcy,ktorzy w innych okolicznościach pewnie by się w to nie "bawili",ale ogólna sytuacja,czyli bieda,wojna i presja otoczenia nie dają innej alternatywy.
Przypadkiem kiedyś obejrzałem fragment filmu i dzisiaj w nocy, gdy na niego trafiłem, skojarzyłem bohaterów i obejrzałem w końcu cały. Ciekawa opowieść o dwóch kumplach, schodzących na złą drogę, którym władza, narkotyki i alkohol uderzają do głowy. Chłopakom pod koniec tak odbija że nie wahają się przez zabiciem...
Niestety z tak krótkiego opisu nie wiele wynika.Widziałem kiedyś coś w tym stylu co by wstępnie pasowało do tego filmu.Czy to jest o dwóch takich chłopaczkach co latają po mieście bmw,mają jakąś babcie co pali z nimi trawkę,jeden z nich miał ojca,który się zastrzelił w kiblu.Jest też jakiś wątek o prochach,chyba mieli...
więcej