PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219331}

Rasa

The Breed
5,5 9 154
oceny
5,5 10 1 9154
Rasa
powrót do forum filmu Rasa

9/10 Świetny

ocenił(a) film na 9

Śmieszą mnie opinie i oceny na tym portalu. Zaglądając tutaj szukając opini na temat filmu ocenę 6 trzeba uznawać za 8 lub więcej. To już zależy od gustu i upodobań. Akurat ten film jest świetny i ciekawy, trzymający w napięciu. Na prawdę polecam.

ocenił(a) film na 3
Aimaray

ten film to tanie, tandetne gówno i nic wiecej.

paraiba

Dla mnie film był fajny i ciekawy,może nie był straszny ale był po prostu fajny.

ocenił(a) film na 7
Damx123

Fajny i trzymający w napięciu

ocenił(a) film na 7
paraiba

Tak samo tanie i tandetne jak Ty, skoro tak piszesz to określ konkretnie co było do dupy a nie walisz prosty tekst i amen.

ocenił(a) film na 3
Sprite_87

gra aktorów, fabuła. a ta ostatnia scena, co Nicki podjeżdża tym złomem i ich ratuje od wybuchu. kompletne dno. rozjebało by ich tam wszystkich. to mi się właśnie w tym filmie nie podoba

ocenił(a) film na 7
paraiba

To jest horror, co Ty tutaj logiki szukasz? Jak mamy szukać logiki to czemu od razu nie wyszli na dach domu i nie strzelali do nich cały czas z łuku tylko kombinowali? Proste, w filmach tego typu nie można się doszukiwać logiki. A gra aktorów w czym była zła? Widziałem masę horrorów w których była duuuzo gorsza.

ocenił(a) film na 3
Sprite_87

dobra skończmy temat i tyle. każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 5
Sprite_87

To samo pomyślałem od razu. Zabezpieczyć piwnicę, okna i strzelać do psów spokojnie z dachu. A żeby jeszcze nie zabrakło strzał przywiązałbym żyłkę wędkarską.
Gra aktorska całkiem dobra. Jedyne co mnie zawsze w takich horrorach rozwala to brak konsekwencji. Skoro się boją, skoro wiedzą już co się dzieje to jazda z otwartym szyberdachem i oknami to kompletny idiotyzm.

ocenił(a) film na 5
Sprite_87

Najsmutniejsze jest jednak to co przeczytałem w Twoim poście. "To jest horror, co Ty tutaj logiki szukasz?". Czyli jak horror to na bank musi być debilny? Mam nadzieję, że się mylisz.

ocenił(a) film na 7
Jaho63

Co do strzelania z dachu to się zgadzam w 100%
Co do drugiego tematu, jest to smutne ale prawdziwe, w 90% horrorów nie masz za dużo logiki, wchodzą w ciemne miejsca jak wiedza, że jakieś zombi tam jest, albo otwierają szyby jak są psy na zewnątrz... niestety. Ale przez to się fajnie ogląda horrory ;-) Bo jakby Ci ludzie byli ogarnięci to wytłukli by te psy w godzinę ;D Polacy by sobie poradzili, i jakiś samogon by na czasie ukręcili ;D

ocenił(a) film na 5
Sprite_87

Dlatego DOBRE horrory trafiają się rzadko, bo nikt się nie wysila na zachowanie realizmu. A są to czasem detale bez znaczenie dla fabuły!

ocenił(a) film na 2
paraiba

:)
To prawda :D

ocenił(a) film na 7
Aimaray

Zgadzam się z tobą.Oglądałam naprawdę wieeele kiczowatych horrrorków,a ten zrobił na mnie duże wrażenie.Realistyczny,dobrze nakręcony,są sceny straszne,ale także zabawne.No i ciekawe zakończenie :) Odnoszę wrażenie,że niektórzy krytykują dosłownie każdy film,byle wyjść na wielkich znawców.

ktotojest

Ale 9/10? Ku... 9/10?!

ocenił(a) film na 7
Maxter69

Fakt, 9 to zdecydowanie za wysoka, ale co kto lubi, ja dałam zasłużone 7/10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones