PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219331}

Rasa

The Breed
5,5 9 154
oceny
5,5 10 1 9154
Rasa
powrót do forum filmu Rasa

THE BREED- nie jest to żadna reklama piwa, tylko film o pieskach. Tego jeszcze nie było! Zmutowane psy atakują ludzi- oczywiście uwięzionych na bezludnej wyspie.
Podobno USA to kraj tolerancyjny, a w każdym horrorze ginie czarnoskóry mężczyzna i seksowna blondynka z dużym biustem. Tu też ginie murzyn (nastolatek co prawda ma w rzeczywistości 40 lat ale kogo to w filmie obchodzi?). Niestety super lasek w filmie zabrakło, a szkoda, bo może to by dodało gwiazdek. Sceny ala miłosne, z akcentem seksu tradycyjnie muszą być.
Film miał premierę w czerwcu ale nic o nim słychać nie było. Sam nie wiem jak trafił przed moje zmęczone marnym kinem oczęta.
Najlepsza scena w filmie. Grupka przyjaciół dostała się na wyspę samolotem, który wylądował na wodzie. Już po fakcie że pieskie chcą ich zeżreć czteronożne stworzonka przegryzły linę pozwalając by samolocik odpłynął. Jeden z bohaterów chciał dopłynąć do uciekającego samolotu, ale gdy pojazd obrócił się nastolatkowie zobaczyli że na jednym ze skrzydeł siedzą i wyczekują dwa psiaki.
Pieski niby są zmutowane ale efektów charakterystyki po prostu brak. Są to zwykłe, wyszkolone psiaki, które pewnie po za planem nie szczeknęłyby na kota.
Film warto obejrzeć. Będziecie przynajmniej wiedzieli na przyszłość czego nie oglądać! Jedną na 10 gwiazdek dostaje ode mnie. Jestem ciekaw co zobaczymy w filmie WĘŻE NA POKŁADZIE- bo to chyba jakiś remake?

ocenił(a) film na 7
gromit

Mi tam film sie podobal z agresywnymi psami, no moze tylko chala byla ze sa jakos zmodefikowane genetycznie. No i sam koniec tez byl bez sesu ale ogulnie film podobal sie mi nie byl sztuczny, pewnie dla tago ze psy bardzo sie przylozyly do grania. Nie jest moze on rewelacyjny, ale mozna go obejrzec. Wydaje sie mi ze jest warty wiecej niz 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones